26. 02. 2015

Tento turnaj byl vlastně mistrovství České Republiky v kickboxu (semikontakt, fullkontakt ai lowkick v zápasech profesionálů). Účast byla velmi dobrá, přibližně 200 soutěžících + trenéři, příbuzní a pozorovatelé 700-1000 lidí. V hale visely 2 reklamní transparenty Kompava, jedna na pravé, druhá na levé straně od hlavního ringu a zároveň mezi hlavním ringem a 2 TATAMI-. Svůj stánek jsem měl na tribuně hned u vchodu do haly, spolu s několika stánky s potřebami na kickbox ale i jedním konkurenčním stánkem z firmy Fitplus. Zájem o pitný režim byl obrovský (teplo), vypilo se přibližně 170 - 190 l Hypofitu, prodej byl zpočátku slabý, ale po přestávce se začalo i docela pěkně prodávat. Navštěvovali mě mnozí trenéři jednotlivých klubů s nimiž by v budoucnu byla možná spolupráce, ale i rozhodčí, kteří všichni pili pouze náš nápoj. Finálové zápasy se začaly asi o 17 - 17:30 h. a konec turnaji byl přibližně v 19:00 h.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.