Měření pH- překyselený nebo zásaditý organismus? 26. 02. 2015

pH je veličina vyjadřující koncentraci iontů určujících kyselost nebo zásaditost organického prostředí. Pro hrubou orientaci o kyselosti měřeného roztoku se k měření pH používá lakmusový papírek, co je proužek papírku napuštěného lakmusem.

Rozsah pH hodnot:

- PH 1-6 kyselé prostředí síla kyseliny je závislá od koncentrace iontů vodíku H

- PH 8-14 zásadité prostředí sílu zásad určuje koncentrace hydroxidových iontů OH

- PH 7 neutrální prostředí (ve vodném prostředí je stejné množství pozitivně nabitých iontů vodíku H jako i negativně nabitých iontů OH)

Stupně škály jsou logaritmické, což znamená, že při hodnotě pH 6 jde o 10 x silnější koncentraci kyseliny jako při pH 7.

Pro správné fungování organismu je třeba udržovat acidobazickou rovnováhu, tj. pH v hodnotě od 6,9 do 7,1. K tomu Vám může dopomoci výrobek Nápoj na odkyslenie organizmu AcidoFit  který snižuje překyselení organismu.

Nápoj k odkyselení organismu AcidoFit

Chci koupit teď!

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.