26. 02. 2015

Zhoubné nádorové onemocnění kde dochází k nekontrolovanému bujení buněk lymfatického systému (lymfocytů).
Jedním z prvních příznaků lymfomu je zvětšení lymfatických uzlin.

non-Hodgkinským lymfom
Existuje více typů, všechny ale začínají v buňkách lymfatického systému.
Vzniká, když se lymfocyt (B nebo T lymfocyt) začne nekontrolovaně množit, nechrání organismus před infekcemi a jinými chorobami a nezaniká tehdy, kdy by měl. Tyto buňky se mohou rozšířit skoro do každé části těla.

Hodgkinův lymfom
Jde o konkrétní typ maligních (zhoubného) lymfomu, který se vyznačuje nekontrolovaným množením buněk ochranného systému, které oslabují funkci imunitního systému a napadají další oblasti organismu.
Pravá příčina onemocnění není zcela objasněna, existuje podezření, že překonání infekční mononukleózy v dětství nebo mládí zvyšuje náchylnost na toto onemocnění.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.