26. 02. 2015

Bílé krvinky, které chrání tělo před infekcemi a růstem tumorů. Koncentrují se v lymfatických uzlinách.

rozlišujeme:
B - lymfocyty (nazývané také B buňky) vytvářením protilátek ničí bakterie.
Protilátky se vážou na bakterie a přitahují buňky, které bakterie požírají. Na zabití bakterií mohou protilátky získávat i proteiny z krve.

T - lymfocyty (nazývané také T buňky) ochraňují tělo před plísněmi, viry a některými baktériami.Sú schopny rozpoznat virové proteiny a infikované buňky zlikvidovat.
Kromě toho uvolňují speciální proteiny cytokiny, které přivádějí krevní buňky do místa infekce.
Dokáží ničit i nádorové buňky.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.