26. 02. 2015

Mám 55 rokov a môj problém spočíva z odvápňovanie – skrátka, moje telo má nedostatok vápnika a nedokáže v dostatočnej miere vstrebávať prijatý vápnik zo stravy. Mám pocit, že odkedy jem tyčinky JOINT BAR, hodnota Ca v tele sa zvýšila. Keď som bola naposledy na meraní, nestačila som sa čudovať –takúto hodnotu vápnika si moje telo nepamätá už riadne 2 roky.

J.K. Trenčín

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.