Kompava Info 2015_4 04. 12. 2015

Vánoce jsou obdobím, kdy si konečně odpočineme po celoročním stresu. Jsou to hlavně svátky radosti, klidu a hojnosti. V každé domácnosti cítit vánoční cukroví a stoly se prohýbají s různými pamlsky. Přiznejme si, kdo z nás si řekne, vždyť jsou Vánoce a lahodí chuťovým pohárkům? Vždyť a co, od nového roku začneme opět cvičit a stravovat se zdravě ...

Ke stažení

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.