Kompava Info 2015_3 24. 09. 2015

Po krásném, horkém létě se přiblížila podzim. Věřím, že jste v létě prožili krásné chvíle plné pohody a relaxu. Podzim je kouzelné roční období, které hraje všemi barvami, v zahradách je plno dozrávající úrody, ale dochází i ke změně počasí. Právě změna počasí častokrát zapříčiní, že začneme kýchat a začnou se ozývat nežádoucí onemocnění. Proto netřeba podcenit situaci, ale raději si naordinovat výživové doplňky, které nás ochrání před vnějšími nástrahami. Ve firmě Kompava jsme na toto roční období připraveni a přinášíme vám to nejlepší. L-lysin, Fit Cé vitamin, Premium Colostrum, zda Lactoferrin by neměly chybět v žádné domácnosti. Po úspěšném uvedení letní novinky K4 Power BCAA jsme nenechali nic náhodě a přinášíme na trh nadčasovou novinku v podobě revoluční řady Premium Energy produktů. O co jde a jaké benefity jsou ukryty v této řadě se dočtete v aktuálním čísle...

Ke stažení

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.