Kompava Info 2015_2 06. 07. 2015

Tým Kompava pro vás připravil letní vydání firemního časopisu, kde se dočtete, co si vzít do kufru, aby ste namísto pláže neokupovali hotelový pokoj s pomstou faraóna, co si namíchat na osvěžení v letních vedrech a podíváme se i do naší kuchyně. Kalorickým dresinkem dáme au revoir a naučíme Vás připravit si smoothies tak, jak je ještě neznáte. Při sportu, nebo jiné fyzické námaze může přijít člověk snadno k úrazu. Dipl. fyz. Martin Minárech pro vás připravil článek, ve kterém se dozvíte, jak vám může od bolesti pomoci tejp. Máme pro Vás i speciální dvoustranu s IQ systémem Triatlon, který jsme vypracovali ve spolupráci s vrcholovými sportovci...

Ke stažení

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.