Kolagén na klouby 26. 02. 2015

Obsahuje speciální složení aminokyselin, které svým složením zajišťují tvorbu kolagenu, který tvoří chrupavčité a kostní mezibuněčné prostory.

Kolagenní hydrolyzát vyživuje a obnovuje kostní a chrupavkové buňky, podporuje tvorbu nových kolagenních vláken a tím pozitivně ovlivňuje regenerační schopnost chrupavky.

Je vyráběn enzymatickou hydrolýzou, která zajišťuje jeho vysokou funkčnost, dokonalé využijte a intenzivně střebávání v organismu. Hydrolyzát želatiny je bohatým zdrojem aminokyselin, které jsou potřebné pro výstavbu pojivové tkáně - kost, chrupavka, pokožka.

                                                                                       Chci koupit teď!

Kloubní výživa GELO-3 Complex - Balenie: 390 g/30 dávok, Príchuť: pomaranč


 


Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.