Kokosové lívance z ovesných vloček s jahodami a proteinem 26. 02. 2015

Kokos má pozitivní vliv na tělo - díky vzácnému tuku působí i proti odvápnění kostí, osteoporóze, zda bolestem kostí a svalů po nadměrném zatížení.

 


Potřebujeme:

6 PL ovesných vloček
2 lžíce celozrnné hladké mouky
2 vejce
2 dcl mléka
1 bílý jogurt
3 lžíce oleje
2 PL strouhaného kokosu
2 dávky Protein KOMPAVA Zen Whey - jahoda
1 dávka ES-sweet
špetku jedlé sody
Delikátni proteín Zen Whey 70%
špetku soli
jahody
javorový sirup na polití


Postup:
1. V misce smícháme ovesné vločky, celozrnnou mouku, vejce, sodu, olej, mléko, sůl, ES-sweet, kapku javorového sirupu a strouhaný kokos. Pokud je směs příliš hustá, přidáme mléko.
2. Na pánev dáme pár kapek oleje a lívance pečeme do zhnědnutí z obou stran.
3. Bílý jogurt smíšeně s proteinem Zen Whey.
4. lívanec dáme na talíř, přidáme ochucený jogurt, jahody a polijeme javorovým sirupem.


Dobrou chuť :)

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.