Juniorský mistr světa v plavání s ploutvemi používá Kompava 26. 02. 2015
Adam Bukor (1999) - juniorský reprezentant Slovenskej republiky sa 29. júna 2014 stal juniorským majstrom sveta v plávaní s plutvami na majstrovstvách sveta v Chanii, Grécku.
V predchádzajúcich rokoch dosiahol Adam viacero úspechov - stal sa vicemajstrom Európy (2013), víťazom svetového pohára (2013), niekoľkonásobným majstrom SR (u mužov) a 2-krát vicemajstrom sveta (2014).
Adam už niekoľko rokov používa doplnkovú výživu výhradne od firmy Kompava, spol. s r. o. Aj touto cestou Vám ďakujeme!
 
So športovým pozdravom!
Tibor Jakoda, otec a tréner (Galanta)

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.