Jarní cena v plávaní, Žilina 26. 02. 2015

V dňoch 22-24.3.2013 sa na mestskej krytej plavárni v Žiline uskutočnil medzinárodný meeting v plávaní - Jarná cena Žiliny. Preteku sa zúčastnilo viac ako 300 plavcov zo Slovenka, Česka, Maďarska, Estónska a Ukrajiny. Kompava bola jedným z hlavných partnerov tohto podujatia. Kompava zabezpečila pitný režim pre pretekárov a víťazi si odniesli vecné ceny. Najhodnotnejší výkon meetingu zaplávala Petra Chocová z PK Česká Lípa. Počas celých pretekov bol  k dispozícii prezentačno-predajný stánok Kompavy a plavcov na tribúne zabával maskot Kompavy, ktorý rozdával aj vzorky.

Tomáš Jurkovič

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.