26. 02. 2015

Mám 45 rokov a pracujem ako vodič kamiónu. Denne trávim za volantom viac ako 12 hodín v jednej polohe, čím trpia moje kolenné a bedrové kĺby. Personál predajne VITALAND mi odporúčil prípravok Gelo-3 complex. Po 2 týždňoch užívania mi bolesti ustúpili, po dlhšom užívaní (mesiac) som pocítil ako pominula stuhnutosť šliach a ani po celotýždňovom pobyte za volantom necítim žiadnu bolesť. Prípravok mi týmto spríjemňuje život a prácu. Z.H., Martin

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.