Jablečný - proteinový nápoj 26. 02. 2015

Když potřebujete více vlákniny ve vaší stravě a máte rádi jablečný nápoj, pak budete milovat tento Jablečný-proteinový mléčný koktejl. 

  

 

Potřebujeme:
1 šálek mléka
1 lžička skořice
1 odměrka protein Kompava-Zen-whey-vanilka
1 střední jablko (nakrájené)
1/4 šálku neslazené jablečné šťávy
2 polévkové lžíce, lněného semínka
1/4 šálku Cottage Cheese
1 šálek ledu

  

Postup:
1/ Do mixéru vložíme mléko, skořici, lněná semínka, protein, jablečná šťáva, Cottage Cheese, led, polovinu jablíčka a rozmixujeme.
2/ Podáváme hned a dozdobíme plátky jablíčka.
 
Dobrou chuť!!! 

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.