Hovězí aminokyseliny (Beef Amino) 26. 02. 2015

Hovězí maso patří mezi nejlepší zdroj kvalitních bílkovin. Obsahuje vysoké množství esenciálních aminokyselin, vitamínů a minerálů. Také je bohatým zdrojem kreatinu, který účinně zvyšuje svalovou sílu. Velkým překvapením může být fakt, že hovězí maso obsahuje vysoké množství karnitinu, který pomáhá transportovat mastné kyseliny do míst, kde se mohou účinně spalovat (mitochondrie).

Kvalita hovězího masa závisí na způsobu chovu skotu. Ten je však dnes bohužel na velmi nízké úrovni. Zvířata jsou krmena nevhodnou stravou, jsou chováni ve špatných hygienických podmínkách a mají málo pohybu. Toto vše přímo ovlivňuje výslednou kvalitu masa. Radikálně se mění poměr mastných kyselin v mase ve prospěch nevhodných omega-6 mastných kyselin, tuk v mase může obsahovat stopy antibiotik, které byly zvířatům během chovu podávané a nevhodné (špatné) hygienické podmínky zvyšují pravděpodobnost kontaminace masa nebezpečnými parazity. Těmto a dalším negativům se lze vyhnout koupí organického masa z certifikovaných BIO chovů, které splňují vysoké požadavky na kvalitu. Takové maso je už však podstatně dražší a ne vždy dostupné.

Pro všechny aktivní i rekreační sportovce, kteří konzumují hovězí maso pravidelně pro vysoký obsah bílkovin (aminokyselin), vitamínů a minerálů, nabízíme další alternativu jak doplnit (přijmout) všechny živiny obsažené v hovězím mase bez výše zmíněných rizik. Společnost Kompava uvádí na trh horkou novinku - Beef Amino tablets.

Beef Amino tablets jsou zdrojem čistého hovězího proteinu. Jsou vyráběny z kvalitního hovězího masa (žádný hydrolyzát želatiny) speciální technologií, která zaručuje zachování všech důležitých živin. Dokonalé aminokyselinové spektrum podporuje maximální svalový růst (anabolický efekt), výrazně zlepšuje dusíkovou bilanci a přispívá k tvorbě důležitého kolagenu.

Tablety obsahují přirozeně vysoké množství kreatinu, vitamínů a minerálů. Jsou bez tuku, cholesterolu a laktózy. Kromě vegetariánů jsou vhodné úplně pro každého.

Autor: Michal Zvalo

Hovězí protein KOMPAVA Beef Amino

Chci koupit teď!

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.