26. 02. 2015

V rámci sústredenia reprezentácie sa uskutočnil turnaj, na ktorom sa zúčastnili okrem A a B reprezentácie SR aj HBK Čadca a Kysucké Nové Mesto. Kompava zabezpečovala pitný režim a to podávaním nápoja HypoFit rôznych príchutí. Zúčastnených hráčov a trénerov zaujali aj ďalšie výrobky firmy Kompava – energetické a kĺbové tyčinky.

spracoval:V.Vrba

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.