HCA (Kyselina hydroxycitrónová) - brání ukládání tuku 26. 02. 2015

Ovocná kyselina přírodního původu izolována z jihoindického citrusového ovoce rostliny Garcinia Cambogia. Díky svým výjimečným vlastnostem má významné využití v doplňcích výživy zaměřených na regulaci hmotnosti.

V lidském organismu:

  •  Potlačuje tvorbu tuků (cholesterol a vyšší mastné kyseliny) z cukrů dodaných potravou a jejich následné  ukládání - přibírání na váze
  •  Stabilizuje hladinu krevního cukru
  •  Zvyšuje produkci glykogenu v játrech a svalech
  •  Tlumí nebo potlačuje chuť k jídlu, proto se využívá jako potenciálně dietetikum, doplněk redukční diety,    regulátor chuti k jídlu
  •  Zvyšuje produkci tělesného tepla


S HCA se hubne, resp. snižuje hmotnost bez negativních vedlejších účinků jako jsou: deprese, nervozita, podrážděnost, apod.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.