Gugull sterony - podporuje metabolismus tuků 26. 02. 2015

Commiphora mukul je léčivá rostlina využívající se v přírodním léčitelství. Je to nízký, trnitý keř vyskytující se v Indii. Guggul a guggulová živice jsou jména dávané této rostlině pro její žlutě zbarvenou pryskyřici.

Pryskyřice tohoto stromu se využívala při léčbě obezity a onemocnění ní způsobených, včetně ucpávání cév.

Ketonová složka, která je extrahována ze živice obsahuje, vysoce účinné látky snižující cholesterol. Vytěžené izolované ketonové steroidové složky jsou známé jako guggul sterony.


Na co je tedy rostlina Commiphora mukul dobrá?

  • na snižování váhy (zvyšuje funkci thyroidního hormonu, který napomáhá při štěpení tukových buněk)
  • napomáhá při snižování váhy a metabolismu tuků
  • snižuje zánět kloubů a chrání proti artritidě
  • snižuje hladinu špatného cholesterolu
  • zabraňuje kornatění cév
  • rozpouští krevní sraženiny

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.