26. 02. 2015

Je nezbytná na stavbu DNA, RNA jako i dalších AK, např. serinu.

  • Aminokyselina potřebná pro tvorbu žlučových kyselin a hemoglobinu.
  • Napomáhá organismu absorbovat vápník.
  • Chrání před překyselením žaludku, je potřebná pro růst, hojení a zdravou prostatu.
  • Zvyšuje energii a odolnost organismu.
  • Podporuje tvorbu kreatinu v organismu a tím pomáhá organismu oddalování katabolismus svalových buněk.

Glycin je unikátní aminokyselinou z i proteinogenických aminokyselin. Většina proteinů obsahuje pouze malé množství glycinu. Největší výjimkou je kolagen, který obsahuje asi 35% glycinu.

Aminokyselina glycin je používána pro činnost nervového systému jako inhibiční neurotransmiter při epileptických záchvatech a hyperaktivitě.

V potravinových zdrojích se glycin vyskytuje nejvíce v rybách, mase, fazolích a mléčných výrobcích.

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.