26. 02. 2015

Každý kto v živote zažil bolesť pri pohybe, vie že je to niečo veľmi nepríjemné. Bolestivé rána, keď človek stáva z postele a robí prvé kroky sú neznesiteľné. Človek by dal vtedy všetko svoje bohatstvo aby sa mohol opäť bezbolestne pohybovať. Mojím záchrancom sa stal Gelo-3 complex. Odporučil mi ho jeden známi, ktorému pomohol a tak som ho vyskúšal aj ja. Ak v jednej rozprávke platí, že soľ je nad zlato tak v mojom prípade platí Gelo-3 complex je nad zlato.

Roman (58 rokov)

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.