Festival Divoké vody 26. 02. 2015

Ve dnech 5. - 6. července 2014 se v Čunovo konal Festival Divoké vody. Součástí programu bylo několik soutěží profesionálů v cross kajaku, strider racingu a SUP, amatérská soutěž v raftingu a exhibice v river surfingu. Rovněž probíhaly soutěže Czech Open v plážovém tenise a zápasy Národní Beachvolejbalový ligy.

Pod vedením profesionálních sportovců a instruktorů si mohli návštěvníci vyzkoušet netradiční vodní a adrenalinové sporty - hydrospeed, rafting, surfing, vodní skútry, stand up puddle apod. Program sprestrila i promenáda lodí na Dunaji, jízda člunů s dýmovnicemi, ukázka manévrovatelnosti velké lodě, wake boarding, vodní lyže a slalom.

Festivalu Divoké vody se zúčastnila i firma Kompava. V stánku jsme návštěvníkům poradili v oblasti zdravé výživy, doporučili jsme vhodné výživové doplňky nezbytné k zajištění pitného režimu, dostatečné energie, jakož i ochranu kloubů, vazů a šlach. Produkty si zákazníci mohou vyzkoušet prostřednictvím vzorků, které od nás dostali.

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.