26. 02. 2015

Jablečník obecný je vytrvalá rostlina, která patří mezi evropskou - Západem asijské druhy.
Pro farmaceutické účely se pěstuje zvlášť a předmětem sběru je nať - Herba Marrubii.
Nejúčinnější terapeutickou složkou jablečníku je glykosidickými hořčina diterpenoidný laktín marubín, dále obsahuje silici, pryskyřici, tanin, cholin, lipidy, vosk, saponiny, sliz, vitamin C a beta-sitosterol.
Má protizánětlivé účinky, obsahuje antioxidační látky proti volným kyslíkovým radikálům. Uplatňuje se při pročištění krve, zánětech lymfatických uzlin, podporuje jaterní funkce a příznivě ovlivňuje i činnost sleziny (hlavní orgán řídící lymfatický systém).
Příznivě působí i při křečích orgánů břišní dutiny, žaludečních vředech, gastritidě a zánětech střev.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.