Energetické kuličky s proteinem - zdravý jídelníček 12. 05. 2015

Při přípravě pokrmů z TOFU je důležité myslet na to, že v klasické podobě bílého sýra má téměř neutrální chuť a je třeba mu příchutě dodat.

  

Pro přípravu cca 10 kusů potřebujeme: 
1 bílého tofu sýr,
1 banán,
1ČL trochu ohřáté arašídové máslo,
2PL ovesných otrub,
2PL mletých vlašských ořechů,
šťávu z 1/2 citronu,
1PL rozmixovaných kešu oříšků,
1ČL sezamová semínka,
1PL sušené brusinky,
1PL sezamový olej,
2PL javorový sirup,
2PL kokos,
2PL kakao,
2PL mleté ​​vlašské ořechy

 

Postup přípravy:
Protein pro svaly ProteinFit 50
1/ Tofu a banán rozmačkáme vidličkou a přimícháme všechny suroviny kromě posledních tří výše uvedených. Poslední 3 suroviny slouží k obalování.
2/ Namočíme si trochu ruce do sezamového oleje a rukama tvarujeme kuličky, které pak obalujeme v kokosu nebo kakau, nebo v oříšcích. Ukládáme do košíčků. Kuličky si uskladněte do uzavíratelné krabičky a dejte do lednice. Ráno máte výživné energetickou snídaní, kterou si můžete vzít sebou do práce a pojídat celé dopoledne, bez jakýchkoliv výčitek.


Dobrou chuť!!!

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.