Důvody vzniku celulitidy 26. 02. 2015

Proč vzniká "pomerančová kůže"?

Za její vznik je zodpovědné zhoršené prokrvení a zpomalená činnost lymfatického systému. Z toho důvodu se voda, tuk a odpadní látky začínají, usazují v mezerách mezi vlákny vaziva. V postižených místech se tukové buňky spojují do hrubých hroznovitých třásni, stlačují cévy a tlačí i na horní vrstvy kůže. 

Zhoršené prokrvení brání na jedné straně zásobování buněk důležitých výživnými látkami, na druhé straně se zpomaluje vylučování odpadních látek lymfatickými cestami. 

V tukových buňkách se tyto zplodiny metabolismu zadržují, což má za následek zvětšování jejich objemu, a to se nakonec projevuje na povrchu kůže, kdy vzniká tzv. .. 
"Pomerančová kůže".

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.