Dlouholeté problémy s bolestí ramene jsem vyřešil 26. 02. 2015

Môj problém s kĺbmi bol trošku dlhodobejší. Skončil som s boxom kvôli bolestiam ramena, ktoré ma vyradili aj z tréningu v posilňovni. Skúšal som klasický glukozamín, potom samostatný chondroitín, no nezabralo. Kamarátka mi odporučila Kompava Gelo-3 complex. Po skúsenostiach z predošlými kĺbovkami, som dal trošku vyššie dávkovanie ako sa odporúča a začal som cvičiť. Po prvom balení som cítil, že ma rameno vôbec nelimituje a drží aj pri vyšších váhach. Bol som na začiatku trošku skeptický, ale musím uznať, že mne táto kĺbová výživa dosť výrazne pomohla a hneď si objednávam ďalšie balenie. JEDNOZNAČNE doporučujem každému!!!!!! Nesklamete sa.

Milan Bajzík


Reference a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.