Detoxikace po objemovce 15. 05. 2015

Každý z nás, kdo cvičí za účelem přibrání svalové hmoty, snaží se využít právě období podzimu a zimy na zvýšení příjmu živin a objemového cvičení.

Se zvýšeným příjmem potravy tělo nedokáže častokrát dostatečně rychle potravu zpracovávat a dochází tím k zatěžování jak metabolismu, tak i trávení. Hlavně zvýšený přísun bílkovin zatěžuje nejen játra a ledviny, ale i celý organismus tvorbou toxinů a trávicí soustavu, kde nestrávena potrava zahnívá.

Velmi vhodným způsobem, jak zjistit, zda je příjem bílkovin vysoký, je změřit si množství bílkovin v moči pomocí indikačních Indikační papírky pH - Balenie: 100 ks / 1 tubapapírků 3-Test. Pokud je hodnota zvýšená, je čas na detox.

Detox nastartuje organismus na období, kdy chceme rýsovat. Zrychlí se metabolismus, zlepší průtok krve v cévách, zlepší se schopnost absorpce živin trávicí soustavou a tím se zlepší regenerace a podpoří lepší spalování tuků v období, kdy budeme chtít rýsovat.

Jedním z přirozených a lehkých způsobů detoxikace je užívání extraktu z divoce rostoucí palmy Yucca shidigera. Saponiny, které obsahuje zabraňují i ​​přichycení jakýchkoliv látek na stěny cév a střev, tedy i bakterií a virů. Následně se toxiny přirozeným způsobem z těla vyloučí ven. Saponiny díky svému antioxidačnímu účinku snižují množství volných radikálů, čímž zlepšují zdraví. Nezapomínejme na dostatečný pitný režim - alespoň 2 - 3 litry tekutin denně.

Vhodným doplňkem ke zlepšení detoxikačního účinku Yuccy je MSM Acidofit.

MSM zvyšuje průchodnost buněčných stěn a umožňuje vodě a nutrientom dostat se do buněk a odplavit škodliviny.

Acidofit odkyselí organismus od přebytku kyselin v krvi, které vznikají právě nadbytkem bílkovin.

Autor: Ing. Boris Steinecker

Chci koupit teď!

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.