Čokoládově oříšková ovesná kaše s obsahem bílkovín - zdravý jídelníček 12. 05. 2015

Čokoláda zlepšuje náladu- snižuje krevní tlak- pomáhá při hubnutí - chrání před mrtvicí- prodlužuje životnost zlepšuje fungování mozku - snižuje riziko rakoviny - bojuje proti zubnímu kazu / to však neplatí pro sladké mléčné čokolády /. 

 

 

Potřebujeme (1 porce):
5 PL jemně mletých ovesných vloček,
1 šálek mléka,
2 vaječné bílky,
2 PL bílého jogurtu, ½ lžíce medu,
1 odměrka ProteinFit 80 čokoláda oříšek
1 PL podrcených oříšků na ozdobení,
½ lžičky mleté ​​skořice,
 
Postup:
1/ Přidáme ovesné vločky do misky, pak bílky, jogurt, skořici a dobře promícháme, dokud se všechny suroviny spolu nesmí spojovat.
2/ Na středním plameni si zahřejte mléko s medem. Přidáme ovesnou směs a rychle mícháme ručně metličkami (Aby se bílky nesrazily) a mícháme do zhoustnutí (kaše by měla mít pudinkovou konzistenci). Odstavíme a přidáme protein a dozdobíme kaši oříšky.
 

Dobrou chuť! :)

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.