Citrus aurantium - účinný spalovač tuků 26. 02. 2015

Citrus aurantium je ovoce známé z tradiční čínské medicíny pod názvem Zhi shi a a má pozitivní účinek na redukci podkožního tuku. Obsahuje více účinných látek, jako jsou synefrin, n - methyltyramin, tyramin, hordemin a octopamin. Nejznámější látkou citrusu je synefrin = synephrine.Synefrin známý také pod názvem symphatol nebo oxedrin. Je to látka alkaloidní povahy. Chemicky je velmi podobný efedrinu a pseudoefedrinu. Synefrin je určitou legální alternativou návykové látky efedrin, ale nemá negativní účinky efedrinu na centrální nervový systém. Synefrin specificky stimuluje beta - 3 receptory, čímž dochází ke stimulaci lipidového metabolismu bez vedlejších účinků. Protože je to látka strukturálně blízká adrenalinu, působí centrálně stimulačně. Používá se především  k spalování tuků, redukce hmotnosti a zvýšení hladiny dostupné energie.


V souvislosti s kontrolou váhy Citrus aurantium působí na snížení váhy následovně:


Zvyšuje termogenezi - urychluje spalování tuků v problematických partiích organismu.

Zvyšuje fyzický výkon - díky aerobní aktivitě se mastné kyseliny odbourávají z tukových zásob a zabezpečují zvýšení fyzického výkonu.


Něco k účinkům spalovače tuků Citrus aurantium:

 • zvyšuje metabolismus organismu,

 • zvyšuje spalování tuků, podporuje štěpení tuků, speciální atakuje tukové buňky, zvyšuje výdej energie,

  zvyšuje energii organismu,

 • snížení chuti k jídlu, potlačení chuti k jídlu (omezuje pocit hladu), snižuje apetit, předchází přejídání,

  zlepšuje cirkulaci krve,

 • podporuje čištění jater,

 • působí jako zažívací tonikum, uklidňuje žaludek, potlačuje nevolnost, nadýmání a nepříjemné pocity žaludku,

 • rozpouští ledvinové kameny a čištění krve,

 • uvolňuje adrenalin a noradrenalin z tukové tkáně,

 • obsahuje množství minerálů a vitamínů, hlavně vitamin C,

 • má uklidňující účinek.

Chci koupit teď!


Jednou ze složek ThermoFitu od Kompavy je právě zmíněná složka Citrus aurantium, která hraje nezastupitelnou roli při spalování tuků.

Diskuse

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.