26. 02. 2015

Po minuloročnej premiére sa zorganizoval 2. ročník preteku pod názvom Časovka do vrchu na Zošku až ku hviezdam … . . Počet pretekárov podľa očakávanie po minuloročnom úspechu vzrástol na 94. Firma Kompava zabezpečovala počas preteku pitný režim. Ponúkala nielen pretekárom, ale aj všetkým, ktorí sa pristavili pri firemnom stánku iontový nápoj Hypofit. Záujem o informácie zo strany ľudí bol veľký hlavne o regeneráciu organizmu, pitný režim, odstránenie svalových kŕčov … . Počasie chvíľkami vyzeralo dosť hrozivo, ale nakoniec sa celý pretek zaobišiel bez dažďa a samozrejme aj bez vážnejších zranení.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.