Bratislava ČSOB maratón 26. 02. 2015

Ve dnech 3-6.4.2014 se konal již 9. ročník ČSOB Bratislava Marathonu. Tento známý běh už s tradicí se opět jako loni konal na náměstí av prostorách nákupního centra Eurovea.

Slavnostní otevření se uskutečnilo v doprovodu primátora města Bratislavy v primacionálnom paláci v pátek o 19.30 a následnou jízdou autobusem s otevřenou střechou, který přivedl hosty na banket, kde kromě dobrého jídla byla i příjemná uvolněná atmosféra.

Čtvrtek v dopoledních hodinách se spustila registrace a prezentace na jednotlivé běhy. Registrace probíhala na 1. patře nákupního centra Eurovea, kde se nacházelo i mini Expo, ve kterém měla svůj prezentační prostor i společnost Kompava sro. Kromě expa společnost Kompava poskytla Maratonce do prezentačních balíků Energetický gel KOMPAVA K4 Power gel. Ti nejmenší si změřili své síly jako první v sobotu v závodech lezúňov (5 m.), Dětské běhy začaly startovat v dopoledních sobotních hodinách kde se běželo buď 300 nebo 800 metrů.

Sobotní závody byly doprovázeny programem nejen pro děti jako malování na obličej, fotografie s maskoty, soutěže, sportovní aktivity v Sport Kids Akademy, ale i pro dospělé, kteří se mohli před během rozcvičit s Retro Sport and Wellness trenéry. Pak už přišly na řadu masivnější starty a minimaratónu Nutrilite v délce 4,2 km a Fa desítka (10 km). V neděli se již objevily ti najodhodlanejší a nejlepší běžci, kteří si troufli na polmaratón 22 km a hlavní běh maraton v délce 42 km.

Počasí během všech dnů bylo super, což se projevilo i na početním diváckém obsazení, pozitivní náladě ...

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.