Borůvkové müssli s proteínem - zdravý jídelníček 26. 02. 2015

 To, co se traduje o mrkvi, neví se o ještě o borůvkách. I ty totiž zlepšují zrak. Pravidelně by je měl konzumovat každý, kdo dlouho pracuje na počítači - oči se s borůvkami unaví později. T

 

 

 

 

Potřebujeme: 
1  bílý jogurt 
½ hrnku borůvkového kompotu
3  PL ovesných vloček 
1  lžičku nesolených slunečnicových semínek 
1  lžičku pšeničných klíčků 
2  lžičky medu 
1 odměrka vanilkového KOMPAVA Wellness Daily Protein

 

Postup:
Všechny ingredience smícháme v misce, zakryjeme a dáme alespoň na 8 hodin do chladničky. Podáváme posypané slunečnicovými semínky a borůvkami. 
Dobrou chuť!!!

Diskuse

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.