Bike & Tour 2014 26. 02. 2015

První ročník cyklo závodu Škoda BIKE & TOUR provázelo hned několik přívlastků - jako jedinečný, výjimečný a přátelský. Vše vypuklo 5. června 2014, kdy se o 14:00 otevřelo cyklistické Expo před obchodním centrem Aupark v Košicích. Součástí Expa byli vystavovatelé, kteří nabízeli pestrou paletu kol, cyklo doplňků a dalších služeb souvisejících s jízdními koly na jednom místě.

Firma Kompava samozřejmě nemohla chybět. Poskytla nejen cyklistům, ale i široké veřejnosti užitečné rady z oblasti výživy, sportu a také možnost ochutnat iontový nápoj HypoFit. Součástí Expa byla i zóna na testování kol, registrace a pódium kde probíhaly soutěže a neustále hrála hudba.

Samotná cyklojízdy byla jiná, než jsme zvyklí na cyklo akcích - místa startu byly dvě - v Prešově a v Košicích. Netradiční byla i trať, protože kvůli závodu byla uzavřena dálnice mezi Prešovem a Košicemi. Setkání měli cyklisté v polovině dálnice na čerpací stanici Agip Janovník. Tak jako start byl na dvou místech, i cíl byl v Prešově av Košicích.

Hlavní myšlenkou závodu bylo dostat lidi na kolo, ukázat jim, že cestovat se dá i kolem, nejen autem a také je naučit, že dovolená na kolech může být skvělá. V rámci akce nebyly prohlášení nejlepší závodníci, protože všichni zúčastnění si zasloužili obdiv a uznání.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.