26. 02. 2015

Rostlinný polysacharid z hub a rostlin, který má širokospektrální účinky, díky přímému pozitivnímu působení na buňky organismu a jejich strukturu.
Beta glukany podporují přirozenou imunitní odpověď aktivací imunitního systému. Stimuluje ho k větší činnosti a usměrňují imunitní odpověď především prostřednictvím makrofágů, lymfocytů a NK-buněk.
Prostřednictvím červených krvinek se dostává přes buněčné stěny intestinálního (střevního) traktu do lymfy, kde se naváže na receptory představitelů buněčné imunity a aktivuje je (až o 130%).
Touto aktivací dochází k jejich zvýšené fagocytární (ničivé) funkce pokud aktivací buněk specifického imunitního systému (T a B buněk) a také k zachycování volných radikálů.
Z toho důvodu se považuje i za významný a silný antioxidant s protirakovynovým účinkem.
Po splnění svého poslání se odbourá na jednoduše odstranitelné metabolity.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.