Běh 21 km pro deti 26. 02. 2015

V neděli 6. září 2014 se na Partizánské louce v Bratislavě konal šestý ročník charitativního běhu 21 km pro děti - Běžíme dětem na pomoc.

Hlavním během byl polmaratón (21,1 km), méně trénovaní běžci si mohli vybrat trať s délkou 7 km nebo 3 km. Čtvrtou kategorií byl Rodinný běh určený pro rodiny s dětmi do 12 let. Organizátorem běhu je Linka dětské jistoty, která poskytuje služby s cílem pomáhat dětem, jakož i jejich rodičům, kteří se ocitnou v těžké situaci. Veškeré finanční prostředky získané ze startovního půjdou právě na účet Linky dětské jistoty.

Na akci nechyběla ani Kompava. Pro všechny účastníky jsme zajistili pitný režim na občerstvovacích stanicích i v cíli. Návštěvníci se mohli v našem stánku poradit o vhodnosti jednotlivých výživových doplňků, které jsou vhodné při běhu (nejen pitný režim, ale i kloubní výživa).

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.