Banskobystrický pohár 26. 02. 2015

Dne 26.4.2014 se v Banské Bystrici v městské plovárně na Štiavničkách uskutečnil Banskobystrický pohár v plavání, který byl zároveň i kvalifikací na MS Masters 2014 a ME 2014. Díky kvalifikaci mělo akci vysokou úroveň, organizaci a vážnost.

Součástí této akce byl i náš Kompava stánek s výživovými produkty pro plavce jako jsou energetické gely, energetické nápoje, hypotonické nápoje, sportovní láhve a tyčinky. I v plaveckém odvětví se stále více dává do popředí nutnost sportovní výživy hlavně při regeneraci, pitném režimu, vysokém energetickém výdeji a budování svalové hmoty nezbytné pro vysoké výkony.

Společnost Kompava s.r.o. potěšil zájem organizátorů o naše výrobky na tomto akcí a určitě se zúčastníme na podobných soutěžích iv budoucnu.

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.