Avokádovo-proteinové ovesné kuličky 26. 02. 2015

Avokádo je zdrojem vitamínů A, C, E, ale i několika minerálních látek jako například hořčíku, fosforu, draslíku či mědi.

Avokádo doporučuje mnoho odborníků při diety i přes jeho vysokému kalorickému indexu.
Obsahuje velmi kvalitní tuky jako kyselinu palmovou, linolovou a olejovou. Všechny tyto tuky jsou rostlinného původu co dělá avokádo opravdu ideálním ovocem.
 

 

Potřebujeme:Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt avokado
1 ks zralé avokádo
3 PL kakao
4 PL med
hrst strouhaný kokos
6 PL mleté ​​ovesné vločky
1 dávka Micelární kasein - příchuť citrónová, limetová
 
Postup:
1 / Avokádo vydlabeme do misky a utřeme s kakaem a medem na hladký krém.Micelárny kazeín Micellar Casein 80%
2 / Ke krému přidáme hrst kokosu, protein a cca 6 PL mletých vloček. Podle potřeby můžete přidat, aby směs byla tvarovatelná.
3 / Z hmoty tvarujeme kuličky, obalíme např. V umletých vločkách a necháme ztuhnout v lednici. Vyjít by mělo asi 20 kuliček.

Nutriční hodnota:
1 kulka                    189,66 kJ, 45,31 kcal, 1,97 bílkoviny, 4,10 sacharidy, tuky 2,45
20ks / 100g            758,66 kJ, 181,25 kcal, 7,87 bílkoviny, 16,16 sacharidy, tuky 9,81

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.