26. 02. 2015

Semi-esenciální aminokyselina s výrazným účinkem na imunitní systém (stimuluje tvorbu lymfocytů), odstraňování amoniaku, regeneraci poškozených tkání, vylučování dusíku z organismu.

Podporuje tvorbu inzulínu a růstového hormonu. Jeho dostatek podporuje sexuální dospívání a plodnost mužů. Je nutný pro tvorbu kolagenu, chrání před poruchami pojivových tkání, zajišťuje tvorbu NO (oxid dusnatý) a kreatinu.

Vysoký obsah argininu najdeme v melounu, drůbežím mase, kaviáru, vaječném bílku. arašídech a zeleném hrášku ...

 Chci koupit teď!

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.