Antioxidanty - co jsou a jaké mají účinky 26. 02. 2015

Co jsou antioxidanty ?

Látky, které zabraňují negativnímu působení volných kyslíkových radikálů (poškozují buňky v lidském těle, tím urychlují stárnutí organismu a způsobují degenerativní a nádorová onemocnění - civilizační choroby).

 

 

 

Jak to funguje ?

Každý organismus je vybaven "antioxidačním systémem", ale tento není schopen zvládnout přebytek těchto radikálů. Abychom zabránili nenávratnému poškození organismu, je třeba dodávat do organismu potřebné množství antioxidantů.

Důležitými antioxidanty jsou vitamin C, E, beta karoten, stopové prvky selen, zinek, mangan, ale také přírodní látky koenzym Q - 10, zelený čaj, extrakt z listů Ginkgo biloba.

Právě kombinace těchto antioxidantů, kde jeden ochraňuje druhý, znásobuje jejich příznivý účinek na lidský organismus.


Příznivé účinky antioxidantů na tělo:

  • chrání organismus před vznikem nádorových onemocnění
  • zvyšují celkovou imunituChci koupit teď!
  • zpomalují proces stárnutí
  • podporují správnou činnost srdce
  • pomáhají zlepšovat zrak
  • snižují hladinu cholesterolu v krvi

 

 

Jednotlivé složky výrobku K2 Anti Age Day & Night napomáhají k tvorbě buněčné energie, zlepšují fyzický výkon, vitalitu a sexuální aktivitu. Zmírňuje projevy stárnutí (vrásky, ochablá pokožka) a chrání buňky před oxidačním poškozením.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.