Anabolika - očištění organismu 26. 02. 2015

V této části se nebudeme zabývat problematikou, jako anabolika poškozují jednotlivé tělesné orgány - to by si měl každý ve vlastním zájmu prostudovat zvlášť. A to velmi pozorně a důkladně!

Zaměříme se na to, proč je po těchto / anabolických / kúrách potřebný i očistný program.

Anabolika jsou látky - někdy léky /pouze na předpis lékaře!/. Při kterých se při sportování klade důraz na jejich sekundární účinky: zvýšení síly, objemů, energie, vytrvalosti, redukce podkožního tuku, ztráta, nebo naopak zvýšení sexuální aktivity… atd.

Každopádně jsou to látky, které jsou do těla dodávány uměle a různých syntetických forem / tabletové, kapslové, tekuté, olejové, orálně, injekční /. Tím, že tělo začne tyto látky přijímat, přestane produkovat své vlastní, protože mu je dodáváme uměle / typický příklad testosteronu, který mimo jiné ovlivňuje i sex/. Čili vlastní produkce je uměle potlačena.

A tělo si zvyká… /Na suplementaci / a odvyká… od vlastní produkce. Je přesně jako my - nač bychom dělali to a ono, když to za nás může udělat někdo jiný..?

Naše tělo /to jsme my/ je rádo pohodlné! A co je následkem pohodlnosti? Lenost. Pokud jsme pohodlní, jak tak si ještě chceme poradit. Ale jakmile jsme už líní, už se nám nechce. A toto patří mezi největší rizika suplementace anaboliky - co když se našemu tělu už NEBUDE CHTÍT samému fungovat?

Tyto metody jsou proto z pohledu zdraví velmi rizikové - nemůžeme vědět, jak bude organismus reagovat. Některé z nich jsou dokonce návykové, což znamená, že k tomu, aby byla látka v těle stále stejně aktivní, potřebuje stále větší a větší dávky…

Každopádně, když už se na něco takového člověk dá, třeba dát organismus zase zpět "do pořádku" a zaběhnout normální přirozený biologický stav. V tomto případě hraje velmi důležitou roli očistná kúra, jejímž úkolem je "připomenout tělu", že nemá fungovat na dopovaných látkách, ale jsi má své orgány "oživit" a začít samoprodukci.

Tělo je nasáklé toxiny - otravnými látkami, které znemožňují biologické a fyziologické funkce. / viz článek-Jarní úklid alias detoxikace /. Velmi dobré zkušenosti v této oblasti se nám potvrdily užíváním trojkombinace: Tribulus Terrestris + vitamin C + MSM.


I Tribulus i MSM na efektivnější využití v organismu potřebují vitamín C. Tribulus podporuje samoprodukci hormonů a MSM očišťuje celý organismus od všech nečistot.

Vyzkoušejte takovou 1 - 2 měsíční kúru a uvidíte, že i pokožka, která byla infikována anaboliky se vám vyčistí, jizvy a jiné kožní problémy se zjemní / až ztratí / (bližší informace se dozvíte přímo v sekci produkty-vitamíny a minerály - MSM).

Podělte se s námi o výsledek, který se dostaví… Pokud "čistíte" jinak, dejte nám vědět, rádi se dozvíme o vašich zkušenostech.

 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.