Aminokyseliny L-citrulín-malát 26. 02. 2015

L- citrulin patří mezi důležitý zásobní zdroj buněčného L- argininu a rychlý zdroj oxidu dusnatého.

Přirozeně zvyšuje hladinu argininu a ornitinu a tedy i syntézu NO. Díky tomu velmi rychle prokrví sval, zvýší úroveň síly a zlepší vytrvalost. Prodlužuje účinnost argininu o 1 až 24 hodin. Ve svalu představuje zdroj energie, čímž prodlužuje dobu jeho zatížení (počet opakování), následně zvyšuje tvorbu energie při aerobním zatížení ve formě ATP a kreatinfosfátu.

  • Zvyšuje produkci energie (ATP) o více než 30 % efektivnějším využíváním kyslíku při zátěži ale i v klidu.
  • Podporuje přeměnu tuků na energii.
  • Chrání krev před překyselením, což umožňuje zvládnout intenzivní zatížení.
  • Účastní se také detoxikace jater, odstraňování amoniaku a kyseliny mléčné ze svalu a stimulace imunitního systému.
  •  Zvyšuje i sexuální činnost a výkon. Jeho suplementací se zlepšuje vytrvalost, odolnost vůči únavě a následná regenerace.

  Chci koupit teď!

Diskuse

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.