Aminokyselina L-tyrozín 26. 02. 2015

L-tyrosin hraje významnou roli jako stimulátor. Podporuje termogenezi (processpalování kalorií), která napomáhá spalovat tuk. Zvyšuje schopnost těla spálit nadbytečné kalorie. Obsahuje přírodní polyfenoly, které působí antioxidačně.

Účinky:

  • potlačuje únavu a stres z přetrénování
  • ovlivňuje tvorbu thyroxinu (hormon), který ovlivňuje metabolismus a tím následně ovlivňuje snížení hmotnosti 
  • potlačuje chuť k jídlu
  • zabraňuje vzniku katabolismu
  • chrání celistvost pokožky
  • působí jako "povzbuzovač nálady

Tyrosin je výraznou pomocí při redukci nadváhy. Pomáhá jak zvýšením motivace, tak i zlepšeným spalováním tělesného tuku mechanismem sekundárního spalovače. 

Tyrosin podporuje činnost štítné žlázy a produkci thyroidních hormonů (ostatně odtud název tyrosin pochází), které jsou z velké části zodpovědné za rychlost metabolismu. 
Při jakékoliv redukční dietě a hubnutí dochází po krátké době vždy ke zpomalení bazálního metabolismu, tj. úbytky tukové tkáně se stále snižují, až se pokles hmotnosti zpravidla zastaví a je nejvyšší čas dietu ukončit, jinak organismus začne spalovat vlastní svalovou hmotu a následuje obávaný JOJO efekt. 

Tyrosin je výborným doplňkem při stavech mentální a psychické únavy, při hubnutí a redukčních dietách. 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.