Aminokyselina L-karnitín 26. 02. 2015

Je látka tělu vlastní syntetizovaná v játrech a ledvinách.

Jeho hlavní funkcí je protlačovat mastné kyseliny do mitochondrií (energetických center buněk), kde se oxidují (štěpí na oxid uhličitý a vodu). Přitom se uvolňuje energie a spalují se tuky. Výsledkem je snížení podkožního tuku i celkové hmotnosti.

Příznivě podporuje činnost srdce, zvyšuje produkci ATP, preventivně ovlivňuje svalová zranění, zvyšuje sílu a vytrvalost, snižuje psychickou a fyzickou únavu, zlepšuje funkce jater, zlepšuje mozkové funkce.

Použití L-karnitinu a jeho blahodárné učinky mají široký dosah. Především se L-Karnitin používá ke snížení tělesného tuku v těle a při aerobním cvičení na zvýšení výkonu a výdrže.

Díky užívání L-Karnitinu spolu s cvičením, sportem a vyváženou stravou můžete vypracovat svoji postavu po jaké toužíte, zbavit se nadbytečného tuku a celkově zlepšit své zdraví.

Studie dokazují, že L-Karnitin dokáže také snižovat příznaky angíny, riziko infarktu, riziko selhání srdce, zpomalit průběh Alzheimerovy choroby.

Chci koupit teď!

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.