Aminokyselina L-karnitín 26. 02. 2015

Je látka tělu vlastní syntetizovaná v játrech a ledvinách.

Jeho hlavní funkcí je protlačovat mastné kyseliny do mitochondrií (energetických center buněk), kde se oxidují (štěpí na oxid uhličitý a vodu). Přitom se uvolňuje energie a spalují se tuky. Výsledkem je snížení podkožního tuku i celkové hmotnosti.

Příznivě podporuje činnost srdce, zvyšuje produkci ATP, preventivně ovlivňuje svalová zranění, zvyšuje sílu a vytrvalost, snižuje psychickou a fyzickou únavu, zlepšuje funkce jater, zlepšuje mozkové funkce.

Použití L-karnitinu a jeho blahodárné učinky mají široký dosah. Především se L-Karnitin používá ke snížení tělesného tuku v těle a při aerobním cvičení na zvýšení výkonu a výdrže.

Díky užívání L-Karnitinu spolu s cvičením, sportem a vyváženou stravou můžete vypracovat svoji postavu po jaké toužíte, zbavit se nadbytečného tuku a celkově zlepšit své zdraví.

Studie dokazují, že L-Karnitin dokáže také snižovat příznaky angíny, riziko infarktu, riziko selhání srdce, zpomalit průběh Alzheimerovy choroby.

Chci koupit teď!

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.