Aminokyselina L-cysteín 26. 02. 2015

L-cystein je antioxidační aminokyselina, která obsahuje síru. L-cystein je neesenciální aminokyselina, tělo si ji dokáže tvořit samo. Tato aminokyselina je tvořena z L-methioninu, k čemuž je však nutná přítomnost vitaminu B6.

 

Vyskytuje se ve množství bílkovin a několika trávicích enzymech. Je součástí keratinu, hlavní stavební látky nehtů, vlasů a kůže.


zlepšuje stav vlasů a nehtů
• pomáhá při tvorbě a regeneraci kůže
• je nápomocný při tvorbě keratin a kolagen
• zlepšuje odkašlávání při bronchitidě a onemocněních respiračního traktu
• zlepšuje schopnost produkovat inzulín
• hraje důležitou roli při zvyšování aktivity bílých krvinek
• zvyšuje hladinu ochranných enzymů v těle

 

 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.