Alfalfa zlepšuje trávení a neutralizuje kyseliny 26. 02. 2015

Vojtěška setá - podporuje vstřebávání a využití cukrů, bílkovin, minerálů a jiných stopových.

Obsahuje: Minerály: Fe, P, Mg, S, K, Si, Ca 8 esenciálních enzymů, vitamin K, karoten (provitamin A), vitamin C Chlorofyl (dezinfekční a antiseptický efekt)

Účinky Alfalfa:

  • Zlepšuje trávení, působí proti nadýmání, osvědčuje se při neutralizaci kyselé žaludeční šťávy (hojení vředů) 
  • Posiluje obranyschopnost organismu, zvyšuje zdatnost a výkonnost a proto je vhodná i pro sportovce a při těžké fyzické práci
  • Zpomaluje proces stárnutí 
  • Ovlivňuje metabolismus krevního cukru a stabilizuje jeho hladinu v krvi (vhodný pro diabetiky). 
  • Kontroluje a snižuje cholesterol v krvi Chová se jako ženský hormon estrogen proto pomáhá potlačovat symptomy menopauzy.
  • Obsahuje velké množství vitamínu K a to způsobuje srážení krve
alfalfa free

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.