Acidóza - překyselení organismu 26. 02. 2015

Acidóza je porucha ideální rovnováhy kyselin a zásad v organismu . Optimální pH vnitřního prostředí by mělo být 7,35. 

Pokud nastane pokles pod tuto hodnotu , tělo se zakysli, což způsobuje narušení celkové rovnováhy a vzniku různých chorob. Stupeň kyselosti v organismu je měřitelný lakmusový papírek.

Jaké jsou příznaky a důsledky acidózy?

1. demineralizace (úbytek minerálních látek) - způsobuje lámavost kostí, křehkost cév, osteoporózu, srdeční infarkt, lámavé nehty, mozkové mrtvice, zubní kaz, hemoroidy, křečové žíly

2. ukládání látek, které by měly být vyloučeny - nemoci způsobené usazeninami jako je revma, dna, ukládání kamínků, obezita, vysoký krevní tlak, celulitida, cholesterol, oční zákal, ateroskleróza, mrtvice

3. ztráta přirozené imunity vůči infekčním chorobám - od obyčejného nachlazení až po smrtelnou infekci.

Upravit acidózu a vstoupit správnou acidobazickou rovnováhu Vám pomůže minerální nápoj AcidoFit.

Nápoj k odkyselení organismu AcidoFitChci koupit teď!


Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.