26. 02. 2015

Tohto turnaja sa zúčastnili i zahraniční pretekári a pretekárky. Organizátor Karate klub Slovšport zorganizoval tento turnaj v rámci projektu a prostredníctvom programu cezhraničnej spolupráce INTERREG III A.Zabezpečením turnaja vytvoril vynikajúce prostredie a atmosféru turnaja. Kompava prezentovala pitný režim podávaním HypoFitu pre všetkých účastníkov už po druhý krát v tomto športe. Ďakujeme organizátorom za možnosť prezentácie a doterajšiu spoluprácu.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.