Skladem Zboží posíláme v co možná nejkratším čase

Novinka SPORT PREMIUM ENERGY je jedinečný produkt, který poskytuje optimální zdroj energie před i během fyzického výkonu, obsahuje důmyslnou kombinaci ingrediencí (MET/FLEX Technologie) se speciálním škrobem SuperStarch (HMT škrob bez GMO) - glukózový polymer s vysokou molekulovou hmotností 500 000 - 700 000 mol/g, maximální využitelností a nízkou inzulínovou odezvou. Škrob SuperStarch je speciální forma sacharidu, která se uvolňuje postupně, má nízkou osmolaritu a zcela se vstřebává v tenkém střevě. Sport premium energy Vám umožní trénovat déle, tvrději a s vysokou intenzitou díky stabilní enegrii, která není nárazová, ale je doplňována průběžně. Sport premium energy je ideální pro cyklisty, vytrvalostní sporty nebo dynamické sportovní disciplíny. Už více nepocítíte:
- hypoglykemický pokles
- nervozitu a trávící těžkosti
- únavu, která bývá způsobená poklesem energie
- efektivně začnete využívat tukové zásoby
Produkt je doplněn o aminokyseliny BCAA 4:1:1(L-leucin:L-izoleucin:L-valin), L-lysin, L-Citrulin malát a MCT tuky.
Více >>

Sport Premium Energy díky MET/FLEX technologii optimalizuje metabolické prostředí a podporuje jeho schopnost efektivně využívat především "tukové" zdroje energie. Tělo se tím pádem učí inteligentně šetřit zásoby glykogenu (svalového i jaterního), které si sportovec dokáže ušetřit a využít je při nejnáročnějších fázích fyzického výkonu. Výjimečnost prémiového produktu je v podpoře vrcholového výkonu nejen na tréninku, ale hlavně v náročném závodě - soutěži, povoláních, či dokonce při hubnutí přebytečných zásob podkožního nebo viscerálního tuku a vytváří příznivé metabolické podmínky na plnohodnotnou seberealizaci.

Sport Premium Energy zabezpečuje:

 • kvalitní výživu pro sportovce před i během výkonu (trénink, závod, výkon v povolání)
 • stabilní zdroj energie pro fyzický i duševní výkon (vytrvalostní sporty - běh, plavání, cyklistika; dynamické individuální a kolektivní sporty - crossfit, tenis, gymnastika, fotbal, volejbal, hokej, basketbal, házená, vodní pólo, různé akrobatické, či krátké vysoce dynamické sportovní disciplíny; povolání vyžadující vysokou míru soustředění jako řidiči, piloti, vojáci)
 • zabránění hypoglykémii a energetickým výkyvům (anti "hlaďák" efekt)
 • vyrovnanou hladinu glukózy bez stimulace inzulinu (nízká hladina inzulinu umožňuje spalování tukových zdrojů energie, čímž pomáhá i lidem s nadváhou)
 • šetření "cukrových" zdrojů energie (vlastní svalový a jaterní glykogen)
 • lehkou stravitelnost - nezatěžuje žaludek ani trávení
 • pomáhá stát se metabolicky efektivnějším (metabolická flexibilita), to znamená, že tělo šetří zásoby glykogenu a naopak při užívání Sport Premium Energy do větší míry využívá při fyzickém výkonu jako zdroj energie zásoby podkožního tuku

Zabraňuje:

 • hypoglykemického šoku - tzv. "Hlaďák"
  "Hlaďák": hypoglykemický pokles/záchvat, kdy tělo přestane poslouchat, hladina cukru klesá. Takový stav se většinou dostaví, když tělu nedodáme během sportovní aktivity potřebné kalorie. Při takovém stavu dochází k obrovskému hladu, rychlé ztrátě výkonu, síly, ke svalovým křečím a vyčerpání. Tělo takto reaguje na nedostatek cukru.
 • zbytečným výkyvům energie
 • fyzické a mentální slabosti
 • ztrátě jemných motorických dovedností, což ocení hlavně sportovci při dynamických sportech, kde je důležitá technika
 • nervozitě, trávicím potížím
 • jiným komplikacím, které jsou spojeny s nezvládnutím správné výživy nebo suplementace před a během fyzické námahy jakéhokoli typu
 • únavě, která bývá způsobena poklesem energie, vyčerpáním glykogenu, nestabilní hladinou glukózy nebo navýšením metabolických produktů látkové výměny (laktát, amoniak a jiné)

MET/FLEX technologie optimalizuje metabolické prostředí a podporuje jeho schopnost efektivně využívat zejména "tukové" zdroje energie (vlastní nebo přijaté). Díky tomu se tělo učí inteligentně šetřit zásobami glykogenu (svalového i jaterního), které tak zůstanou na nejnáročnější fáze fyzického výkonu.

Sport Premium Energy a jeho působení na dynamických sportovce:

 • Co nejvíce sportovci ocení je, že Sport Premium Energy jim umožní trénovat mnohem déle, tvrději a s vyšší intenzitou díky stabilní energii, která není nárazová, ale je doplňována průběžně ze všech tří energetických zdrojů - z vlastních tukových zásob, z vlastní glykogenové zásoby a z přijatého speciálního škrobu právě přímo z Premium Energy produktu.
 • Premium Energy umožňuje nerušeně podávat vysoký výkonnostní standard, který sportovec poctivě natrénoval.
 • Snižuje riziko zranění, které je často způsobeno narušenou hladinou glukózy, od níž závisí zejména jemné motorické dovednosti (nervová soustava), které ustupují jako první, ještě před známkami nastupující únavy. Tím se vytváří prostor pro nezvládnutí techniky ​​pohybu, která může vést až k závažnému zranění a odstavení sportovce ze hry (například při vzpírání, akrobacii, bojových pohybech, silových sportech a jiných náročných situacích).

 Optimální dávkování Sport Premium Energy:

 • 45 minut před fyzickým nebo duševním výkonem
 • 1 dávka je dostačující na každých 90 - 150 minut výkonu
 • 1 dávka (30 g) pokryje potřebu energie cca na 2 -3 hodiny výkonu

Použití:

2 odměrky prášku (30 g) rozmixovat v 250–300 ml vody. Doporučujeme ihned vypít z důvodu zvýšené sedimentace.

Příchutě:

Jahoda/limeta

Jablko/limeta

Pomeranč


Prohlédněte si video rozhovor kde zkušenosti s Premium produkty vám popíší špičkový fitness trenér Andreje Homola a jeho úspěšní svěřenci:

Složení:

Základ: kukuřičný škrob vyráběn speciální hydrotermickým metodou HMT, MCT tuky, směs rostlinných aminokyselin BCAA 4: 1: 1 (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), L-citrulin malát, L-lysin, ovocný prášek, kyselina L -askorbová, citran draselný, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, oxid hořečnatý, aromata, sladidla: glykosidy steviolu

 

Nutriční informace

 

100g

 

30 g/1 dávka

 

*RVH %

Energetická hodnota

423,8kcal / 1774 kJ

127,1 kcal/ 532,2 kJ

6,35 %

Bílkoviny /Aminokyseliny

20,0 g

6,0 g

12,0 %

Tuky

11,76 g

3,53 g

5,04 %

Sacharidy

57,3 g

17,2 g

6,6 %

Vláknina

3,2 g

0,96 g

3,8 %

Aminokyseliny:

 

 

 

BCAA inst. 4:1:1

10,00

3,0 g

 

z toho :   L-leucin

6,66 g

2,0 g

**

              L-isoleucin

1,66 g

0,5 g

**

              L-valin

1,66g

0,5 g

**

Minerální látky:

 

 

 

Hořčík

600 mg

180 mg

48 %

Draslík

300 mg

90 mg

4,5 %

Sodík

1293,3 mg

388,0 mg

16,2 %

Vitaminy:

 

 

 

vitamin C (kyselina L-askorbová)

1000 mg

300 mg

375 %

* RVH - referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

  ** RVH: není stanovena

Upozornění:

Nevhodné pro děti do 10 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě od 10 oC do 25 oC, mimo dosah malých dětí.

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva ani geneticky modifikované suroviny.

Stefan 19. 02. 2016, 14:07

Sport Premium energy považujem za dlhodobý prísun energie a koncentrácie bez zvyšovania glykemického indexu. Obsahuje revolučný typ škrobu. Používam h ... více

více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Marcel Vachek 26. 04. 2016, 13:54

stačí opravdu na aktivitu trvající do 2 hodin

vyšší cena

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

David Bartošek 10. 08. 2016, 00:18

super zdroj energie

nenašel jsem

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Delphine 21. 04. 2017, 10:16

Absolut špička. Používam pri rekreačnom plávaní na jazere 4 x 800 metrov + pri freediving potápaní. Užívam 40 minút pred tréningom na lačno. Fantasti ... více

více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Sport Premium Energy, najlepší produkt na trhu pre vytrvalostné športy
02. 05. 2017

Sport Premium Energy, najlepší produkt na trhu pre vytrvalostné športy

02. 05. 2017 Rád by som sa s vami podelil o moje skúsenosti s využívaním produktu Sport Premium Energy od firmy Kompava. Ako športovec – vytrvalostný bežec sa snažím v rámci prípravy a tréningov fungovať prevažne na ,,tukovej,, strave, pričom takmer všetky tréningy behám ráno na lačno. Pri ťažších – intervalových tréningoch som už však cítil nedostatok energie a pocitovo to bolo ešte horšie. Z tohto dôvodu ma ...
Na náročnejších pretekoch bude mojím hlavným energetickým doplnkom "Sport Premium Energy"
04. 05. 2017

Na náročnejších pretekoch bude mojím hlavným energetickým doplnkom "Sport Premium Energy"

04. 05. 2017 Veľmi rád by som sa podelil o moju skúsenosť s produktom Sport Premium Energy. V zime som trénoval trošku menej, ako po iné roky a nevidel som dôvod v takých "pomýlených" podmienkach testovať. No nakoniec som sa rozhdol a urobil som vážne rozhodnutie. Asi pred mesiacom som po konzultáciách s odborníkmi a športovcami, ktorí už majú dlhodobé skúsenosti a hlavne výsledky ( Maťo Tóth ), došiel k záv ...
SPORT PREMIUM ENERGY : zatím nejlepší doplněk výživy s jakým jsem se ve své sportovní kariéře setkal !!!
22. 06. 2016

SPORT PREMIUM ENERGY : zatím nejlepší doplněk výživy s jakým jsem se ve své sportovní kariéře setkal !!!

22. 06. 2016 SPORT PREMIUM ENERGY : zatím nejlepší doplněk výživy s jakým jsem se ve své sportovní kariéře setkal!!! Nejlepší zdroj energie před tréninkem . Málokdy se mi stává abych vynechal jídlo před tréninkem ale přece jen se mi to někdy stane z časových důvodů ... tento preparát užívám vždy ráno hned po probuzení dále zhruba 30min. před výkonem v množství 60g a 30g po tréninku a musím konstatovat že je to ...
Polmaratón s osobním úspěchem nejen díky tréninku
04. 04. 2016

Polmaratón s osobním úspěchem nejen díky tréninku

04. 04. 2016 V neděli 3.4.2016 se v Bratislavě konal 11. ročník ČSOB Bratislava Marathon. Protože to považuji za skvělý rozběh a nastartování se do mé nastávající triatlonové sezony, rozhodla jsem se ho zúčastnit a zaběhnout si polmaratón. Jelikož jsem nechtěla omezit mé tréninky, 2 týdny před startem jsem absolvovala alespoň 2 rychleji běžecké tréninky, aby si nohy zvykli na rychlost, protože v březnu jsem s ...
PREMIUM ENERGY - revoluce v sportovní výživě v České republice
05. 10. 2015

PREMIUM ENERGY - revoluce v sportovní výživě v České republice

05. 10. 2015 Říká se, že podle síly metabolismu se dá předpokládat i síla osobnosti.  Co je síla metabolismu?  Třeba si pod tímto slovním spojením představit kvalitu zdraví, vitalitu, přiměřenou kondici, ale i výši celodenní mentální energie. Svou energii se všichni snažíme nasměrovat do činností, přes které chceme být užiteční nejen pro sebe, ale i pro druhé. Na to, abychom rozvíjeli svůj osobní potenciál a ...
Triathlonista Tomáš Jurkovič so Sport Premium Energy na Teide
02. 11. 2015

Triathlonista Tomáš Jurkovič so Sport Premium Energy na Teide

02. 11. 2015 V rámci dovolenky na jednom z Kanárskych ostrovov Tenerife sme si nemohli nechať ujsť výstup na najvyšší vrch Španielska – sopku Teide, 3718 m.n.m. Pred tým ako sme vyrazili sme si samozrejme spravili jednu dávku Sport Premium Energy. Podľa turistického sprievodcu trvá výšľap cca 6 hodín. My sme boli na vrchole približne za 3,5 hodiny a jediný zdroj energie mi bola práve tá jedna dávka Sport Prem ...
Sport Premium Energy ve mně vyvolal pocit nedočkavosti již začít trénink
13. 02. 2016

Sport Premium Energy ve mně vyvolal pocit nedočkavosti již začít trénink

13. 02. 2016 Sport Premium Energy se mi dostal do rukou poprvé, proto jsem nevěděl co očekávat. Měl jsem načteno o tomto produktu, že obsahuje nový speciální druh sacharidů SuperStarch, který se uvolňuje postupně během sportovního výkonu (tréninku). Chrání lidské zásoby glykogenu tím, že poskytuje energii, a tedy nemusíme sahat do svalových a jaterních zásob.      Po spotřebování jednoho balení mohu napsat ...
Žádné trávicí problémy, energetické výkyvy, slabost - Sport Premium Energy
18. 01. 2016

Žádné trávicí problémy, energetické výkyvy, slabost - Sport Premium Energy

18. 01. 2016 Som veľmi rada, že aj ja som dostala možnosť tento prémiový produkt vyskúšať a používať počas tréningov. Aj keď sa ešte iba rozbiehajú a nateraz je ťažké povedať, ako príprava bude pokračovať, produkty do nej už zahŕňam a výsledky mojich prvých skúseností sú nasledovné. V prvom rade by som rada upozornila, že tento produkt mi nespôsobuje žiadne zažívacie problémy, zatiaľ som ho používala predovše ...
K rychlé a efektivní regeneraci potřebuji kvalitní doplňkovou výživu jako je Protein Premium Energy
07. 12. 2015

K rychlé a efektivní regeneraci potřebuji kvalitní doplňkovou výživu jako je Protein Premium Energy

07. 12. 2015 Ahojte, jmenuji se Nina Csonková a jsem profesionální freestyle kajakářky. Momentálně trénuji dvakrát denně. Jeden krát na vodě, plus doplňkový trénink jako např. běh, silový trénink v posilovně, nebo různé koordinační cvičení. Protein Premium Energy si dávám ráno před tréninkem. Je to pro mě nejlepší forma snídaně, nezatěžuje žaludek a po dlouhou dobu necítím pocit hladu. Dodává mi potřebný pomě ...
"Klasické" iontové nápoje v přípravě na olympiádu jsou již pro Katku minulostí-objevila prémiový Sport Premium Energy
18. 04. 2016

"Klasické" iontové nápoje v přípravě na olympiádu jsou již pro Katku minulostí-objevila prémiový Sport Premium Energy

18. 04. 2016 Sport Premium Energy Prémiový produkt od společnosti KOMPAVA a mé dosavadní zkušenosti Jsem velmi ráda, že i já jsem dostala možnost produkt SPORT PREMIUM ENERGY vyzkoušet a používat během tréninků na náročných soustředěních, které jsou pro danou sezónu klíčové a rozhodující. Právě v tomto období je důležité vyzkoušet si, které přípravky sportovci sedí a vyhovují, jak na něj ovlivňují, pomáhají ...
Moje první zkušenost s výrobkem Sport Premium Energy
26. 04. 2016

Moje první zkušenost s výrobkem Sport Premium Energy

26. 04. 2016 "Moje první zkušenost s tímto produktem byla při půlmaratonu. Velmi dobře se tráví, nepociťoval jsem vůbec žádné trávicí potíže při užití 30 minut před začátkem a co je stejně důležité, ani žádný úbytek energie během celého závodu, jak se mi to běžně stávalo během běžeckých tréninků na delší vzdálenosti. " Jaro Falát

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.