Skladem Zboží posíláme v co možná nejkratším čase

Záruka podle data expirace na obalu

Novinka PROTEIN PREMIUM ENERGY je unikátní a funkční produkt, který podpoří vrcholový výkon a představuje optimální zdroj živin pro regeneraci po náročném fyzickém či vytrvalostním výkonu.
Obsahuje speciální kombinaci ingrediencí (MET/FLEX Technologie) se speciálním škrobem SuperStarch (HMT škrob bez GMO; glukózový polymer s vysokou molekulovou hmotností 500 000 - 700 000 mol/g, maximální využitelností a nízkou inzulínovou odezvou) a hydrolyzovaný ultrafiltrovaný hovězí protein (97 % peptidový izolát). Produkt je doplněn o rostlinnou formu aminokyselin BCAA 4: 1: 1 (L-leucin:L-izoleucin:L-valin), MCT tuky a minerály.
Škrob SuperStarch je speciální forma sacharidu, která se uvolňuje postupně, má nízkou osmolaritu a zcela se vstřebává v tenkém střevě. Nejde o běžný kukuřičný škrob. Více >>

Protein Premium Energy je prémiový produkt, který podpoří váš zasloužený vrcholový výkon, urychlí regeneraci a vytvoří metabolické podmínky na plnohodnotnou seberealizaci. Je vynikající na regeneraci po náročném fyzickém, silovém, či vytrvalostním výkonu. Produkt lze použít před zátěží nebo po ní, protože hovězí hydrolyzát i SuperStarch jsou velmi lehce stravitelné, nezatěžují trávicí ústrojí a rychle opouštějí žaludek.

SuperStarch je speciální zdroj energie, který je vyroben speciální hydrotermickým metodou HMT (Hydrothermally modified waxy maize strach) z certifikované kukuřice bez GMO, bez chemikálií a enzymatické modifikace.

Protein Premium Energy:

 • pomáhá předcházet energetickým výkyvům
 • nezvyšuje hladinu inzulínu
 • umožňuje souběžné spalování tuků
 • zefektivňuje proces regenerace po fyzické zátěži

Díky unikátní kombinaci s MCT tuky, BCAA 4: 1: 1 a hovězím proteinem vytvářejí synergický efekt, který ve větší míře zlepšuje efektivitu organismu.

Jedinečnost kombinace daných ingrediencí nazýváme MET/FLEX technologie. Optimalizuje vnitřní metabolické prostředí, podporuje schopnost efektivně využívat "tukové" zdroje energie během i po zátěži. Tělo se učí inteligentně šetřit zásobami glykogenu (svalového i jaterního), které vám tak zůstanou na nejnáročnější fáze fyzického výkonu.

Protein Premium Energy zabezpečuje:

 • Stabilní zdroj energie pro fyzický i duševní výkon (vytrvalostní sporty - běh, plavání, cyklistika; dynamické individuální a kolektivní sporty - crossfit, tenis, gymnastika, fotbal, volejbal, hokej, basketbal, házená, vodní pólo; různé akrobatické či krátké, vysoce dynamické sportovní disciplíny; povolání vyžadující vysokou míru soustředění jako řidiči, piloti, vojáci).
 • Kvalitní regeneraci po náročném silovém i vytrvalostním fyzickém výkonu.
 • Zlepšení dusíkové bilance pro nárůst svalové hmoty.
 • Zvýšení metabolické efektivity, šetření zásob glykogenu v těle a do větší míry využívání energie ze zásob podkožního tuku při fyzickém výkonu.
 • Stabilní energii, která zabraňuje rychlým návalům hladu a následné chuti na sladké, sacharidové potraviny, díky čemuž je vhodný i jako doplněk stravy při redukčních dietách.
 • Nerušené podávání vysokého výkonnostního standardu.
 • Trénovat tvrději, déle as vyšší intenzitou.
 • Lehkou stravitelnost bez zatížení trávicího traktu.
 • Snížení rizika poranění, které vzniká narušenou hladinou glukózy, od které jsou závislé jemné motorické dovednosti, které odcházejí jako první ještě před prvními náznaky nastupující únavy, čímž se vytváří prostor pro nezvládnutí techniku ​​pohybu, která může vyústit do zranění.
 • Vysoký stupeň koncentrace v náročných povoláních (řidiči, piloti, vojáci ...), protože udržuje stabilní hladinu glukózy. V klidu je zajištěna energie na 8 až 10 hodin po konzumaci jedné dávky.

Optimální dávkování Protein Premium Energy:

1 dávka (40 g) - 30 minut před silovým a dynamickým tréninkem

1 dávka (40 g) po fyzickém výkonu (např. 30 - 45 minut po tréninku, ideálně pouze s vodou)

V kombinaci s dalšími zdravými potravinami doporučujeme použít za účelem zvýšení nutriční hodnoty jídla (shake, smoothie, zamíchat do jídla).

Použití:

2 odměrky prášku (40 g) rozmixovat v 250 - 300 ml vody.

Příchutě:

Čokoláda

Nugát


Prohlédněte si video rozhovor kde zkušenosti s Premium produkty vám popíší špičkový fitness trenér Andreje Homola a jeho úspěšní svěřenci:

Prohlédněte si video:

Složení:

hydrolyzovaný hovězí protein, kukuřičný škrob vyráběn speciální hydrotermickým metodou HMT, směs rostlinných aminokyselin BCAA 4: 1: 1 (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), kakaový prášek 22% -ní, MCT tuky, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, aroma : čokoládová / nugátová, citran draselný, oxid hořečnatý, sladidla: glykosidy steviolu, sukralóza.

 

Nutriční informace

 

100 g

 

40 g/1 dávka

 

*RVH %

Energetická hodnota

1668,9kJ

398,7 kcal

667,6 kJ

159,5 kcal

8 %

Bílkoviny /Aminokyseliny

51,3 g

20,5 g

41,0 %

Tuky

4,1 g

1,6 g

2,3 %

Sacharidy

36,3 g

14,5 g

5,6 %

Vláknina

3,5 g

1,4 g

5,6 %

Aminokyseliny:

 

 

 

BCAA inst. 4:1:1

5 g

2 g

 

z toho :   L-leucin

3,33 g

1,33 g

**

              L-isoleucin

0,83 g

0,33 g

**

              L-valin

0,83 g

0,33 g

**

Minerální látky:

 

 

 

Hořčík

375 mg

150 mg

40 %

Draslík

225 mg

90 mg

4,5 %

Sodík

1325 mg

530 mg

21,2 %

 

 

 

 

* RVH - referenční výživová hodnota

Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

** RVH není stanovena

Upozornění:

Nevhodné pro děti do 10 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě od 10 oC do 25 oC, mimo dosah malých dětí.

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva ani geneticky modifikované suroviny.

Stefan 13. 01. 2016, 10:13

Tento hovädzí proteín s inteligentným škrobom je asi najlepším proteínom aký som kedy pri cvičení používal. Absolútny funkčný nadštandard, príjemná ch ... více

více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Olympijská příprava Katky Berešovej odteď už jen s "olympijským" prémiovým Kompava produktem - Protein PREMIUM Energy.
24. 03. 2016

Olympijská příprava Katky Berešovej odteď už jen s "olympijským" prémiovým Kompava produktem - Protein PREMIUM Energy.

24. 03. 2016 Produkt Protein PREMIUM Energy jsem díky nabídce společnosti KOMPAVA začala používat od počátku roku 2016. I když jsem vytrvalostní běžkyně a mnozí sportovci v tomto sportovním odvětví silovou přípravu až tak nepotřebují, u mě je to právě naopak. Kvůli různé dysbalance a svalové nerovnováze je pro mě nezbytností navštěvovat posilovnu, resp. podle možností realizovat mnohé silová cvičení i doma.  ...
Nová éra Premium produktů ve výkonnosti sportovců, tak lidi, kteří milují sport a překonávání svých hranic
10. 03. 2016

Nová éra Premium produktů ve výkonnosti sportovců, tak lidi, kteří milují sport a překonávání svých hranic

10. 03. 2016 Na novou řadu Protein Premium Energy a Sport Premium Energy jsem kladl velké nároky. Prezentace produktů naznačovala, že tato rada přinese novou éru ve výkonnosti sportovců, jakož i lidi, kteří milují sport a překonávání svých hranic. Já, jako převážně silově založen sportovec jsem testoval Protein Premium Energy. Jeho dávkování jsem si přizpůsobil a řadím ho pouze 30-40 min. před výkonem. Překva ...
K rychlé a efektivní regeneraci potřebuji kvalitní doplňkovou výživu jako je Protein Premium Energy
07. 12. 2015

K rychlé a efektivní regeneraci potřebuji kvalitní doplňkovou výživu jako je Protein Premium Energy

07. 12. 2015 Ahojte, jmenuji se Nina Csonková a jsem profesionální freestyle kajakářky. Momentálně trénuji dvakrát denně. Jeden krát na vodě, plus doplňkový trénink jako např. běh, silový trénink v posilovně, nebo různé koordinační cvičení. Protein Premium Energy si dávám ráno před tréninkem. Je to pro mě nejlepší forma snídaně, nezatěžuje žaludek a po dlouhou dobu necítím pocit hladu. Dodává mi potřebný pomě ...
PREMIUM ENERGY - revoluce v sportovní výživě v České republice
05. 10. 2015

PREMIUM ENERGY - revoluce v sportovní výživě v České republice

05. 10. 2015 Říká se, že podle síly metabolismu se dá předpokládat i síla osobnosti.  Co je síla metabolismu?  Třeba si pod tímto slovním spojením představit kvalitu zdraví, vitalitu, přiměřenou kondici, ale i výši celodenní mentální energie. Svou energii se všichni snažíme nasměrovat do činností, přes které chceme být užiteční nejen pro sebe, ale i pro druhé. Na to, abychom rozvíjeli svůj osobní potenciál a ...
Protein Premium Energy - skvělá chuť, kvalitní složení, to vše v něm najdete.
10. 02. 2016

Protein Premium Energy - skvělá chuť, kvalitní složení, to vše v něm najdete.

10. 02. 2016 Tak jako Sport Premium Energy i tento produkt obsahuje speciální druh sacharidů SuperStarch, získávaný metodou MET / FLEXPro. Rozdíl mezi Sport Premium Energy a Protein Premium Energy je v době dávkování a poměru jednotlivých aktivních složek. Protein Premium Energy je vhodný doplněk po tréninku, protože představuje kvalitní zdroj živin pro regeneraci po náročném fyzickém výkonu. Příchuť nugá ...
Zdravý a chutný recept na bábovku s PROTEIN PREMIUM ENERGY
04. 05. 2016

Zdravý a chutný recept na bábovku s PROTEIN PREMIUM ENERGY

04. 05. 2016 Nevím, jak jste na tom s vařením a pečením, ale já osobně mám tyto aktivity ráda. Nejsem žádná specialistka a vychytané a typické dobroty babiček vůbec neovládám. Naopak ráda zkouším nové a pestré recepty, které mi chutnají a nezatíží žaludek. Snažím se o kombinaci ingrediencí, které našemu tělu poskytnou vitamíny a určitou výživnou hodnotu. V následujících řádcích vám poskytnu můj vyzkoušený rece ...

Jakub 16. 02. 2016, 21:00

Zdravím, chcel som sa spýtať, aké je dávkovanie v prípade, že by som šiel na turnaj na ktorom hrám v štýle že hrám za deň 5 zápasov, pričom po každom je 2 hodinová pauza? Ďakujem za odpoveď.

Adriana Adamčová Administrátor 16. 02. 2016 | 21:00

Dobrý deň, v takomto prípade Vám odporúčame užiť Protein Premium Energy ráno asi 1h pred zápasom a potom po odohraní 2. zápasu asi 1h pred ďalším zápasom. Pri takejto športovej aktivite by sme Vám odporučili aj Sport Premium Energy na doplnenie energie.

Lucia 14. 02. 2016, 20:42

Dobrý večer, je tento proteín vhodný pre ľudí s alergiou na laktózu? Vopred Ďakujem pekne za odpoveď.

Adriana Adamčová Administrátor 14. 02. 2016 | 20:42

Dobrý deň Lucia, Protein Premium Energy môžu užívať aj ľudia citliví alebo alergickí na laktózu, tento protein je LACTOSE FREE.

Stefan 24. 11. 2015, 10:47

Dobrý deň, z článku som pochopil, že ide najmä o potréningový proteín. (pred tréningom odporúčate skôr Sport premium energy). Vzhľadom na to, že proteín obsahuje špeciálnu formu škrobu s pozvoľným uvoľňovaním zaujímalo by ma ako proteín následne kombinovať s jedlom po tréningu aby sa efekt z funkčnosti proteínu neoslabil.

Alena Chrenková Administrátor 24. 11. 2015 | 10:47

Dobrý deň Štefan, Protein Premium Energy určite neužívajte s jedlom. Sacharidy rozhádžu inzulínovú krivku a účinok nebudete cítiť. Vyskúšajte cca 3 hodiny po užití nejesť žiadne sacharidy, aby ste videli na sebe účinok. Po tomto proteíne by ste mali zostať zasýtený a nemal pociťovať hlad. Postupne si upravte jedálniček a vyhnite sa sacharidovým jedlám. Výsledok budete po čase na sebe vidieť. 

Vlado Zlatos 24. 11. 2015, 06:43

K otazke kvality ingrediencii (cize aj hovadzieho proteinu) bol spracovany komplexny a vycerpavajuci clanok, aby ste mohli spoznat kvalitu nielen tejto ingrediencie a porovnat ju s dalsimi produktmi, ktore mate na trhu pan Peter: http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-pohybe/spoznajte-kvalitu-ostatnych-ingrediencii-v-premium-energy-produktoch.html

Peter 03. 10. 2015, 12:21

Dobrý deň, z akého zdroja získavate hovädzie mäso pre vaše výrobky? Ďakujem

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.