(7)

Nie je skladom

Záruka podle data expirace na obalu

Výživový doplněk na podporu imunity KOMPAVA Premium Colostrum posiluje imunitní systém, zvyšuje výkon a regeneraci. Kolostrum nebo mlezivo je tekutina, kterou produkují mléčné žlázy savců v prvních 12 hodin po porodu z mateřského mléka krav a během prvních 2-3 dní po porodu. Představuje přírodní zdroj látek: aminokyselin, laktoferinu, imunoglobulinů, lysozymu, vitamínů a minerálů posilujících imunitu. Více >>
Kód produktu: 3530000060000

Výživový doplněk na imunitu KOMPAVA Premium Colostrum nebo mlezivo je tekutina mléčné žlázy všech savců (tedy i člověka), která se vylučuje pouze do 72 hodin po porodu. Pro novorozence je to látka, která mu pomáhá přežít prvních pár dní na světě přeplněném viry a bakteriemi. Premium Colostrum je důležitá látka pro obranyschopnost organismu.

Premium Colostrum doporučujeme:

 • při snížené imunitě
 • při chudokrevnosti (anémie z nedostatku železa)
 • během fyzického výkonu (urychluje přenos glukózy do svalů) zvyšuje výkonnost, podporuje vytrvalost, zabraňuje katabolismu)
 • po fyzickém výkonu (urychluje regeneraci, aktivuje proces zmnožení svalových buněk, redukuje svalovou bolest a svalovou horečku, zvyšuje zátěžovou toleranci)
 • při redukčních dietách na doplnění všech potřebných živin, nedodávaných potravou a na upřednostnění štěpení tuků před cukry
 • na zpomalení stárnutí pokožky, zvýšením tvorby kolagenu - anti- aging efekt (vnitřní i venkovní aplikace)
 • k zajištění psychické rovnováhy (dobrý duševní stav organismu pozitivně ovlivňuje bojovnost organismu proti různým onemocněním)

KOMPAVA Premium Colostrum obsahuje:

 • Imunoglobuliny ( IgG 35 %, IgM , IgA ) - látky produkované organismem jako odpověď na přítomnost látky, která do organismu nepatří. Buď přímo cizorodou látku eliminují, nebo na ni upozorní jiné imunitní buňky.
 • Přirozené růstové faktory (IGF 1, TGF - B2 , EGF , FGF , PDGF ) 1,2 % - podporují a obnovují růst svalů a kostí, chrupavky, kůže, kolagenu a nervové tkáně (tyto růstové faktory jsou přírodní, nesteroidní, proto je tento přípravek považován i za přírodní anabolický přípravek, který je absolutně bezpečný). Růstové faktory mají unikátní schopnost podporovat růst buněk a tím i obnovu tkání. Považují se pro tuto schopnost za elixír mládí.
 • Laktoferin 0,6 % - zajišťuje transport železa v organismu. Navázáním železa na laktoferin , ztratí bakterie svůj zdroj obživy, a proto se zastaví jejich rozmnožování. Díky tomu je považován za hlavní regulátor obranyschopnosti.
 • Lysozym 0,16% - enzym , který narušuje bakteriální stěny a tím vykazuje silné antibakteriální účinky.
  Protein PRP - ( na prolin bohatý protein) - klinickými studiemi bylo prokázáno, že dokáže zvrátit průběh takových závažných neurologických onemocnění, jako jsou Parkinsonova a Alzheimerova choroba, reguluje imunitní systém (při oslabení ho stimuluje, při autoimunitních onemocněních ho uklidňuje)
 • Vitamíny - A , B1 , B2, B3 , B5, B9 , B12 , C, H - biotin, cholin 2 % - ovlivňují všechny biochemické procesy v těle
 • Aminokyseliny - nezbytná složka pro stavbu mnoha sloučenin jako jsou enzymy, peptidy apod. (Colostrum obsahuje až 26 AK)
 • Minerály 3,1 % - vápník, sodík, hořčík, fosfor, draslík - základní složka při stavbě a funkce kostí a svalů
   

Doporučené dávkování:

Děti: 1 × 1 kps denně

Dospělí: 2 - 4 kps denně

Použití:

Zapít dostatečným množstvím vody. Nevhodné užívat s trávicími enzymy. Doporučujeme užívat na lačno nebo 30 minut před jídlem nebo tréninkem. U malých dětí doporučujeme obsah kapslí vysypat do vody a hned vypít.

Složení:

Kolostrum (350 mg), živočišní želatína, barvivo oxid titaničitý 

Nutriční hodnota100 g1 kps 
  Kolostrum    77,77 g 350 mg +- 7,5%

Upozornění:

Výrobek obsahuje alergen: laktózu. Vhodné pro děti od 3 let. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu, při teplotě od 10˚C do 25˚C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávkut. Nepouživejte jako náhrada pestré stravy.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV/5088/2010/Ht

Jan Forgac 07. 03. 2016, 09:38

pre moj organizmus zla stravitelnost

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kolostrum - podpora imunitního systému
26. 02. 2015

Kolostrum - podpora imunitního systému

26. 02. 2015 Medicína v současnosti ve značné míře používá antibiotika na záchranu lidských životů a zdraví. Důsledkem jejich nadměrného užívání, a často krát užívání při méně závažných onemocněních, je snížená odolnost vůči bakteriím, které jsou rezistentní na působení antibiotik. Celková imunita člověka se v důsledku této skutečnosti snižuje. Prevencí v takovém případě je obnova přirozené obranyschopnosti or ...
Agáta Hlaváčková - Fit Cé Vitamín + L-lyzín
26. 02. 2015

Agáta Hlaváčková - Fit Cé Vitamín + L-lyzín

26. 02. 2015 L-lysin a Fit Cé vitamin - kombinace těchto dvou produktů u mě funguje po celý rok!   Jmenuji se Agáta Hlaváčková. Mou prací i koníčkem se stal fitness. Pracuji jako trenérka a také soutěžím v naturální kulturistice Sankt pod záštitou světové organizace INBA.   V tomto článku bych vám chtěla přiblížit důležitost a správné užívání doplňků jako je L-lysin a vitamin C. Protože se nám blíží zima a ...
Proč je kolostrum tak významné?
26. 02. 2015

Proč je kolostrum tak významné?

26. 02. 2015 Pod pojmem imunitní systém rozumíme složitý komplex obranných reakcí, které probíhají uvnitř organismu. Jejich úkolem je chránit naše zdraví před chorobami a záněty, které způsobují různé viry, bakterie a jiné cizorodé organismy.  Obrazně řečeno, imunitní systém je jakoby ochranný ocelový štít, který chrání organismus před nebezpečnými útoky z venku (různé cizorodé organismy, viry, bakterie) i ze ...
26. 02. 2015

COLOSTRUM-zázrak...

26. 02. 2015 Asi väčšina z nás pozná chrípkové obdobie na začiatku roka, ktoré sa tiahne pomaly až do marca. Takže aj ja som bola opäť obeťou pani chrípky. Chrípka prešla za 10 dní, ale po čase sa mi vrátil zápal horných dutiín sprevádzaný bolesťou ucha a mandlí. Žiaden kašeľ, žiaden sekrét z nosa, len bolesť. Antibiotiká som už druhý krát nechcela brať, telo sa mi spamätávalo ešte z prvých. Skúšala som sa nah ...
Imunoglobuliny - základ v podpoře imunity
26. 02. 2015

Imunoglobuliny - základ v podpoře imunity

26. 02. 2015 Imunoglobuliny - jsou protilátky, které organismus běžně produkuje proti cizorodé látce, která vnikne do organismu. Protilátky se dostaví na místo působení cizorodých látek, navážou se na ně a buď jejich zničí sami nebo jejich označí pro útok jiných látek. Jsou tvořeny miliony plazmatických buněk, které se převedly z B - lymfocytů. B-lymfocyty patří mezi bílé krvinky - AGranulocyty (bez granulí v ...
26. 02. 2015

Kolostrum na posilnenie imunity - Premium Colostrum

26. 02. 2015 Kolostrum je tekutina mliečnej žľazy všetkých cicavcov (teda aj človeka), ktorá sa vylučuje len do 72 hodín po pôrode. Pre novorodenca je to látka, ktorá mu pomáha prežiť prvých pár dní na svete preplnenom vírusmi a baktériami. Kravské colostrum obsahuje približne 20 krát väčšie množstvo imunitných a rastových faktorov ako ľudské. Zatiaľ čo ľudia produkujú len malé množstvo mledziva (colostra), kr ...
26. 02. 2015

Nemoc se mi vyhýbá

26. 02. 2015 Dobrý deň, asi pred mesiacom som si u Vás kúpila prípravok Premium Colostrum. Musím povedať, že odkedy ho užívam, cítim v sebe postupné zmeny, čo sa týka imunity. Na jeseň bývam veľmi často chorá, no zatiaľ sa mi choroba vyhýba. Navyše základ tohto prípravku je prírodný, a keďže som nedávno prekonala mononukleózu, som rada, že sa nemusím báť poškodenia pečene týmto výživovým doplnkom. Pýtala som s ...

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.