Skladem Zboží posíláme v co možná nejkratším čase

CÍTIT SA ZDRAVĚ, svěží a mladý nebylo nikdy tak blízko na dosah.
Jednotlivé složky výrobku K2 Anti Age novinky, napomáhají k tvorbě buněčné energie, zlepšují fyzický výkon, vitalitu a sexuální aktivitu. Zmírňuje projevy stárnutí (vrásky, ochablá pokožka) a chrání buňky před oxidačním poškozením. Má příznivý vliv na regeneraci a detoxikaci během noci, díky čemuž je ráno tělo odpočaté, svěží a plné energie. Více >>

K2 Anti Age Zlepšuje tvorbu buněčné energie v mitochondriích přes den, na základě čeho se zvýšily vitalita těla, fyzický výkon a zlepší se sexuální zdraví, mentální bystrost a koncentrace. Stárnutím klesá počet a aktivita mitochondrií v buňkách. Mitochondrie jsou považovány za energetické jednotky buňky (elektrárny na výrobu energie). Stárnutí je způsobeno usazováním toxických usazenin a škodlivých látek v buňkách, čímž znemožňují mitochondriím fungovat na maximální výkon. Výsledkem je pokles aktivity celého těla i mysli, jakož i postupné vytrácení pocitu mládí a svěžesti.

K2 AntiAge Day obsahuje

 • PODHOUBÍ HOUSENICE ČÍNSKÉ (Cordyceps sinensis) - patří mezi tradiční lék čínské medicíny staré několik tisíciletí. Má 77 mikro- a makro- prvků, vitaminy B1, B2, B12, E a K, všechny esenciální aminokyseliny, 80 typů enzymů, mastné kyseliny, polysacharidy a steroly.
 • ŽENŠEN PRAVÝ (Panax ginseng) - v Číně, Japonsku a v Koreji se již tisíciletí používá k léčebným účelům jako adaptogen - zlepšuje pocit fyzické a duševní pohody. Obsahuje mnoho aktivních látek, nejaktivnější jsou saponiny - ginsenosidy (až 40 různých), aminokyseliny, alkaloidy, polypeptidy, vitaminy A, B1, B2, B6 a zinek.
 • KOENZYM Q10 - silný antioxidant, který chrání buňky před poškozením a oxidativním stresem. Zvyšuje produkci energie v buňkách srdce, svalů a mozku

 K2 AntiAge Day

 • zvyšuje schopnost organismu přizpůsobit se toxickým látkám a fyzickým zátěžím bez selhání
 • zlepšuje využití kyslíku buňkou, čímž se podílí na tvorbě energie ATP
 • odstraňuje z organismu toxické látky (včetně metabolitů léků) - působí detoxikačně
 • má silné antioxidační vlastnosti, zabraňuje poškození buněk volnými radikály a tím jejich předčasnému zestárnutí;
 • má omlazující účinky na buňky kůže, zastavuje tvorbu vrásek, dodává buňkám energii;
 • zlepšuje adaptační vlastnost organismu na různé procesy stárnutí (způsobující civilizační onemocnění) a různé stresující problémy (stres, spánek, erekce, plodnost ...)
 • podílí se na regulaci krevního cukru, zlepšuje metabolismus glukózy v krvi (přírodní regulátor hladiny cukru v krvi)
 • pomáhá zlepšovat stavy únavy a vyčerpání, má pozitivní vliv na paměť a koncentraci
 • zvyšuje sexuální energii, touhu, zlepšuje prokrvení a sexuální uspokojení.

K2 AntiAge Night

Zintenzivňuje proces detoxikace a buněčného čištění v noci, chrání buňky před oxidativním stresem a poškozením, což podněcuje ranní vstávání plné energie, vitality a mládí.

V noci mezi 1:00 - 3:00 jsou podle biologických hodin nejaktivnější játra. Jelikož jsou játra spojena s detoxikací, nejsilnější proces očisty organismu je právě v noci, během spánku. Pravidelná a funkční detoxikace se odrazí na tom, jak se cítíte ráno po probuzení. Po správné detoxikaci a regeneraci se budete ráno cítit svěže, zdravě, plní energie a vitálnější jako předchozí den.

K2 AntiAge Night obsahuje

 • EXTRAKT Z BROKOLICE (Brassica oleracea italica) - hlavní účinnou složkou je sulforafan (sloučenina síry). Působí jako signalizační molekula, což znamená, že při vstupu do buněk zapne více než 200 genů, které neplní svou funkci kvůli nadměrné intoxikaci buňky, špatné stravě, ale i díky vysokému věku. Po zapojení genů do činnosti se obnoví proces aktivní detoxikace a antioxidační aktivity aktivovaných antioxidantů.
 • EXTRAKT Z HROZNOVýCH JADER (Grape seed extract) - hroznová jadérka obsahují biologicky aktivní polyfenoly (oligometrické protokyanidíny OPC), které chrání buňky před oxidativním poškozením a proto se používají jako podpůrný prostředek při poruchách imunity, alergiích a kardiovaskulárních poruchách.

K2 AntiAge Night

 • aktivuje přirozené enzymy buněk zodpovědných za detoxikaci a odstraňování toxinů
 • chrání buňky před oxidativním poškozením a tím předchází civilizačním onemocněním
 • podporuje noční aktivitu jater, což zlepšuje zbavování se toxinů z těla
 • svou antioxidační aktivitou zabraňuje mutacím buněk a následně jejich ničivé aktivitě

Doporučené dávkování K2 AntiAge Day:

4 kapsle ráno nalačno.

Použití K2 AntiAge Day:

Kapsle zapít dostatečným množstvím vody.

Doporučené dávkování K2 AntiAge Night:

2 kapsle večer před spaním.

Použití K2 AntiAge Night:

Kapsle zapít dostatečným množstvím vody.

Složení K2 Anti Age Day:

Extrakt z houby housenice čínské (Cordyceps sinensis), extrakt z kořene ženšenu pravého (Panax ginseng), koenzym Q10, stearan hořečnatý, tobolka (hydroxypropylmethylcelulosa), barvivo: oxid titaničitý).

 

Nutriční hodnoty /účinné látky

100 g

4 kapsuly/  

  1640 mg

 

*NRV %

Energetická hodnota

1724 kJ/

407,5 kcal

28,27 KJ/

6,7 kcal

0,3

Bílkoviny

3,6 g

0,06 g

0,1

Sacharidy

83,41 g

1,37 g

0,5

Tuky

6,61 g

0,1 g

0,1

 

 

 

 

Účinné látky:

 

 

 

Cordyceps sinensis extrakt

60,98 g

1000 mg

**

Panax ginseng  extrakt

34,52 g

 566 mg

**

koenzým Q10

3,05 g

50 mg

**

* NRV% - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

** NRV - není stanoveno

Složení K2 Anti Age Night:

Extrakt z brokolice (Brassica oleracea italica), extrakt z hroznových semínek (Vitis vinifera L.), stearan hořečnatý, tobolka (hydroxypropylmethylcelulosa, barvivo: oxid titaničitý).

 

Nutriční hodnoty /účinné látky

100 g

2 kapsuly/  

  900 mg

 

*RVH %

Energetická hodnota

1537 kJ/

361,7 kcal

13,83 KJ/

3,25 kcal

0,16

Bílkoviny

10,54 g

0,09 g

0,18

Sacharidy

79,15 g

0,7 g

0,27

Tuky

0,33 g

0 g

0

 

 

 

 

Účinné látky:

 

 

 

Extrakt z brokolice

76,22 g

686 mg

**

Extrakt z hroznů

22,22 g

200 mg

**

* RVH% - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

** RVH - není stanoveno

Upozornění:

Výrobek neobsahuje alergeny ani konzervační látky.

Není vhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí, v suchém prostředí, při teplotě od 10 ° C do 25 ° C. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

 

Martina Ježová 16. 03. 2016, 13:17

Zlepšenie spánku, únavy , trávenia.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Odpočatá, plná energie a svěží pleť...
11. 03. 2017

Odpočatá, plná energie a svěží pleť...

11. 03. 2017 Ke K2 Anti Age jsem se dostala zcela náhodně. Byl to manželů dárek k Vánocům. A teď bych se ráda podělila se zkušeností s ní. Asi po třech dnech užívání mi zcela přestali problémy se zažíváním, břicho nebylo více nafouknuté a hlavně se mi upravilo trávení. Moje tvář byla odpočatá, vypadala více svěže a zmizely mi i kruhy pod očima. Přes den jsem měla více energie a nepotřebovala jsem více než 3 - ...
Jak mi K2 Antiage změnil život :-)
13. 07. 2016

Jak mi K2 Antiage změnil život :-)

13. 07. 2016 Ke K2 Antiage jsem se dostala na Interbeauty . Jakmile první mě zaujala věta na letáčku : na aktivní vychytávání volných radikálů vznikajících při kouření a věta : na dostatečnou regeneraci a detoxikaci buněk poškozených toxiny . Bohužel jako kuřačka , která si uvědomuje všechny špatné vlivy kouření ... právě toto byl impuls ke koupi K2 . Velkou pozornost jsem nedávala přednostem , které K2 nabízí ...
Detoxikace organismu - mýtus nebo nezbytnost?
03. 05. 2016

Detoxikace organismu - mýtus nebo nezbytnost?

03. 05. 2016 Lidské tělo je dokonalé, avšak denně je atakováno hrozbami v podobě virů, bakterií, parazitů, plísní či toxinů. Přirozenou cestou, vlastním imunitním systémem, se tělo umí do značné míry nepřátel zbavovat. Je tedy třeba svůj organismus detoxikovat nebo je to jen mýtus? Než si odpovíte, zamyslete se nad následujícími úvahami:   Toxiny kolem nás. Jak se dostanou do našeho těla? 1. Dýcháme jejic ...
Cesta k mládí a vitalitě vede přes K2 AntiAge
12. 05. 2017

Cesta k mládí a vitalitě vede přes K2 AntiAge

12. 05. 2017 Slovenská firma KOMPAVA zabývající se vývojem, produkcí a následnou distribucí výživových doplňků zavedla na trh v roce 2015 nový produkt. Který nejen že nabízí velmi reprezentativní vzhled, ale díky svému jedinečnému složení zasluhuje velkou pozornost. Celý výživový produkt K2 AntiAge je složen ze dvou částí a to z části denní a noční. Otevřeme tedy černo-zlatou krabičku a podíváme se, čím se nás ...

Jana 18. 11. 2016, 08:31

Po 14 denním užívání se mi objevila na rukou alergická reakce. Začervenalá a velmi svědivá kůže. Takže bohužel jsem musela přestat užívat.

Želmíra Komorechová Administrátor 18. 11. 2016 | 08:31

Dobry den pani Jana, 

ste si ista, ze alergicka reakcia suvisela s K2 Anti Age? doteraz sme nemali ziadnu takuto reakciu suvisiacu s produktom. 

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.